فوري ! هشدار ميرحسين موسوی! پيام ميرحسين موسوی به مردم

نتيجه آنچه که از عملکرد متصديان بی امانت ديده ايم و می بينيم جز تزلزل ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران و حاکميت دروغ و استبداد نيست.

ملت شريف ايران

نتايجی که برای دهمين دوره انتخابات رياست جمهوری اعلام شد بهت آور است مردمی که در صفهای طولانی اخذ رای شاهد ترکيب آرا بودند و خود می دانند که به چه کسی رای داده اند با حيرت تمام به شعبده بازی دست اندرکاران انتخابات و صدا و سيما نگاه می کنند.

آنان اينک بيش از هميشه به دنبال آن هستند که بدانند چگونه و توسط چه کسانی و مقاماتی طرح اين بازی بزرگ ريخته شده است. اينجانب ضمن اعتراض شديد به روند موجود و تخلفات آشکار و فراوان روز انتخابات هشدار می دهم که تسليم اين صحنه آرايی خطرناک نخواهم شد. نتيجه آنچه که از عملکرد متصديان بی امانت ديده ايم و می بينيم جز تزلزل ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران و حاکميت دروغ و استبداد نيست. اينجانب طبق وظيفه شرعی و ملی خويش به افشای رازهای پشت سر اين روند پرمخاطره خواهم پرداخت و آثار نابود کننده آن را بر سرنوشت کشور توضيح خواهم داد و ترس آن دارم که ادامه وضع موجود همه نيروهای موثر در نظام را به توجيه گرانی دروغگو در مقابل مردم تبديل کند و دنيا و آخرت آنان را در معرض لطمه های جبران ناپذير قرار دهد.
به مسوولان توصيه می کنم بيش از آن که دير شود اين روند را فورا متوقف کنند و همگی به خط قانون و امانتداری از آرای ملت بازگردند و بدانند که خروج از عدالت مشروعيت زداست. آنان بيش از هر کس ديگر از اين حقيقت باخبرند که در اين کشور انقلابی بزرگ و اسلامی صورت گرفته است. کمترين پيام انقلاب ما اين است که مردم آگاهند و در برابر کسانی که با تقلب روی کار بيايند تمکين نخواهند کرد.
اينجانب از همين فرصت استفاده ميکنم و ضمن تشکر از عواطف ملت بزرگوار ايران به آنان تذکر می دهم که ايران اين موجود آسمانی متعلق به آنان است و نه متقلبان، اين آنان هستند که بايد با هوشياری خود از آن حفاظت کنند. خائنين به آراء مردم ابايی از آن ندارند که اين خانه پارسايان به آتش کشيده شود. ما موج عقلانيت سبز خود را که برگرفته از تعاليم دينی و علايق ملت ما به اهل بيت پيامبر(ص) است با تمامی شور ادامه می دهيم و با شورش دروغ که در کشور طغيان کرده و چهره آن را آلوده است مبارزه ميکنيم، اما اجازه نخواهيم داد که حرکات ما شکل کور به خود بگيرد.
جا دارد از يکايک شهروندانی که برای رساندن اين پيام سبز هر کدام ستادی بودند و تمامی ستادهای مردمی و رسمی که در انتخابات فعاليت ميکردند سپاسگذاری کنم و تاکيد نمايم که تا رسيدن به نتيجه ای که کشور ما لايق آن است همچنان به حضور و تلاش آنان نياز است.
و ما لنا الا نتوکل علی الله و قد هدانا سبلنا و لنصبرن علی ما اذيتمونا و ع لی الله فليتو کل المتوکلون

Advertisements

69 پاسخ to “فوري ! هشدار ميرحسين موسوی! پيام ميرحسين موسوی به مردم”

 1. سعید Says:

  مرگ بر دیکتار هایی که رای مردم رو بحساب نیاوردند

 2. sheida Says:

  به امید ایرانی ازاد

 3. ناشناس Says:

  مشکل اینه که شما 30% فقط خودتون رو ملت می بینید و بقیه رو احمق!

  • ناشناس Says:

   به این نکته توجه نکردی که شاید شما ما بقی مردم رو ندیدید هر کسی نباید فکر کند تمام حق در کلام او جمع شده است.

 4. ZAHRA Says:

  I HOPE THEY DONT KILL HIM!!!

 5. ناشناس Says:

  آقا جان بنده خانوادم 20 نفرست م همه به موسوی رای دادیم . جایی که رای دادیم فقط یک صندوق وجود داشته . چرا بعد از اینکه آرا اون صندوق رو شماردن گفتم که در این صندوق مو سوی رای نیاورده مگه میشه . من با چش خودم دیدم که خودکاری که در پای صندوق گذاشته بود مرکبش راحت پاک می شد . چرا برگ های رای کم آوردن ؟
  خیلی از مردم رای ندادن یعنی نزاشتن که رای بدن و گفتن برگ رای نداریم . کی جواب این سوالات رو میده ؟ سوالات زیادی دارم که باید جواب بدهن.

 6. ناشناس Says:

  در این انتخابات تقلب شده و خود رهبری باید تاکید میکنم – باید پیگیر ماجرا باشه . مردم ما نباید ساکت بشینن مگه رهبری نمیگه که مردم به پای صندوق های رای بیایین خوب اومدیم . مگه نباید با رای ما رییس جمهور انتخاب بشه کو چرا نشد اکثر مردم ایران هوادار موسوی بودن چرا با اختلاف 10 میلیونی رای رو به احمدی دادن مگه میشه 10 میلیون اختلاف داشته باشن این دروغ و دزدیه . آهای کشورای غربی ببینید که مملکت ایران چه بر سر مردمش میاره این رهبری نیست این قانون نیست ما همه اعتراض داریم مرگ بر کسی که حق ما رو خورده هرکی می خواد باشه اگه رهبر در جریان این کار شکنی هست پس مرگ بر …مرگ بر دولت پست ایران . مرگ بر احمدی نژاد مرگ بر همه دست اندر کاران این ماجرا .
  تف تو شرف همه اونها که چقد کثیف هستن
  آقای موسوی نباید کوتاه بیاد و باید تمام این کار شکنی ها و دزدی ها رو به رسانه های ملی نشون بده

 7. سعید Says:

  مشکل اینه ما بیشت از 50 درصد هستیم شما کمتر از 30 درصد و اونوقت به شما قبولاندند که بیشتر از ما هستید !!

  شستشوی مغزی بدی بهتون دادند !!

 8. ناشناس Says:

  حالا مردم احمق ایران بدونند که کی دزد اصلی اونایی که پول می دزدن یا اونایی که تفکر مردم و می دزدند به طور کلی همه دزدند . این نظام دزدانه

 9. پیروزی Says:

  متاسفم .
  زهی خیال باطل اگه هزار بار دیگه هم آرا شمارش بشه باز هم همینه
  معلومه هر جاتون سوخته بدجور سوخته.اون پیام قبل از مشخص شدن نتیجه هم که گفته بود آماده جشن پیروزی باشین دست پیش گرفته بود که پس نیفته.

 10. سید مهدی Says:

  فرهنگستان لغت اعلام کرد :
  از این پس بنویسید میرحسین موسوی بخوانید محمود احمدی نژاد

 11. اصغر Says:

  مرگ بر این دولت مردم فریب
  مهم نیست ظهور امام زمان نزدیکه

 12. سوسن Says:

  مرگ بر دیکتاتور!

 13. عرفان Says:

  اینم رهبری که دم از عدالت می زد مرگ بر نظام دیکتاتوری

 14. عرفان Says:

  اینم رهبر عادل نظام اسلامی- مرگ بر نظام دیکتاتوری

 15. سر مست Says:

  ما منتظر یک شورش بزرگیم

 16. مختار سقفی Says:

  با سلام
  هر شب تو پارك وي و پارك ملت و چند تا ميدون مثل فاطمي و وليعصر تجمعات طرفداران مير حسين به چند صد هزار نفر مي رسيد و در مقابل طرفداران احمدي نژاد هم همينطور به همون مقدار ولي جاي جالب ماجرا اينه كه طرفداران موسوي با تمام قوا به ميدان اومده بودند و طرفداران دو آتيشه احمدي نژاد بودن كه به ميدون ميومدن و بقيه طرفدارا تو كوچه و خيابون و تو روستاها مي گشتن و به جو وارد نمي شدند . متأسفانه شما فقط خودتون و مي ديد و فكر مي كرديد كه چقدر زياد هستيد . و بالاخره تو مو مي بيني و من ما پيچش مو ، به هر حال ، احمدي نژاد پيروز ميدان است او يك مدير موفق است و توانست كمر استكبار و قدرتهاي داخلي را به خاك مذلت بكشاند اين تازه اول راه است.
  يا علي مدد

 17. Zende Says:

  سلام:
  سوال من از مردم غیرتمند لرستان اینه : چطور می پذیرند آراء باطله تعدادش بیشتر از آراء کروبی است ؟؟؟
  آیا اصلا شماها رای دادید آیا شماها زنده اید؟ درمورد آراء رضایی هم همین داستان …شماها کجایید صداتان درنمی آد؟!!!

 18. سعید Says:

  دزد واقعی کسی است که از شور و حرارت جوانهایی استفاده می کنه که واقعا از کنه قضایا بی خبرن.
  جوونهای ما به خدا جوونای خوبین دوست دارن یه جایی خودشون رو خالی کنن ولی متاسفانه بعضیاشون آلت دست یه عده برای رسیدن به منافعشون قرار گرفتن. مشکل شما اصلاح طلبا اینه که با دیدن یه جمع صد نفری یا حتی 1000 نفری فکر می کنید که همه مردم همین ها هستن و فقط غوغا سالاران رو مردم می دونید. من با تمام احترامی که برای 13 میلیون نفری که به آقای موسوی رای دادن قائل هستم به شما می گم که خدا رو شاهد می گیرم که انتخابات سالمی داشتیم.
  من خودم به رضایی رای دادم ونماینده تام الاختیار او بودم و از خیلی از صندوق ها بازدید می کردم ولی هیچ نشانه ای از تقلب ندیدم در وزارت کشور هم دوستان زیادی دارم ضمن اینکه اختلاف به حدی است که اصلا جای شبهه نمی ذاره. خ.اهش می کنم فقط تهران رو نبینید شهرستانها وضع فرق می کرد بیایید منصف باشیم و جنبه باخت رو داشته باشین
  من به آقای موسوی هم می گم شما فردا با این غوغا سالاری می خواستید کشور رو اداره کنید جنبه خودت رو لطفا بالا ببر
  خداوندا آنانی را که به ناحق زمینه اختلاف و سوء استفاده از جوانان را فراهم می سازند و رویای هدر دادن این سرمایه عظیم مملکت را در سر می پرورانند در درجه اول هدایت کن و اگر مغرضانه و معاندانه این کار را انجام می دهند نیست و نابودشان بگردان.

 19. نسیم Says:

  مرگ بر ما که با مهر انتخابات این اشغالا شناسناممونو کثیف کردیم موسوی ءبرادرم رای مرا پس بگیر و یک لحظه ارام نگیر

 20. محمود دزد Says:

  با سلام ما باید برگ رای شناسنامه ها رو پاره کنیم
  مرگ بر دولت مردم فریب
  این یک دزدی و حق خوری بزرگ
  در ضمن امکان حضور حدودا 40 میلیون در کشور وجود ندارد
  چند میلیون جعلی بوده خدا داند
  در ضمن خیلی از افراد نتوستن رای بدن تو خیلی از شهرها هم اینطوری شد
  اگه اونهاهم رای میدادن به بالای 50 میلیون میرسید
  در حالی که ما اگه 100% همه مردم شرکت میکردند که مهالات 46 میلیون میشد ای کسی که طرف احمدی هستی جواب بده که این چه جنایتیه در حق ملت و مردم عزیز

 21. شهرام Says:

  به روح رسول الله قسم آمار ميزان مشاركت در تفت از شهرستان يزد 150 درصد بوده است و من خود شاهد بوده ام آخر كجاي دنيا همچين آماري وچود دارد ايضا در ساير شهرستان هاي يزد مثلا مهريز 128 درصد

  • پیروزی Says:

   دوشهر مهریز و تفت از شهرستانهای خوش آب و هوای استان یزد مخصوصا روزهای جمعه مردم میرن اونجا برای تفریح خوب مسلمه اونجا رای میدن.برای همین جاهای دیگه آمارشون زیر 100بوده لطفا به جای گفتن چرندیات کمی فکر کنین اگه واقعا یزدی هستی توجیه شدی .

   • ناشناس Says:

    تابوده همیشه ظلم پایدار بوده مگر نه اینکه حضرت علی(ع) را کشتنند . امام حسین(ع) را کشتنند .امام رضا(ع) را کشتنند . پس بدان که احمدی نژاد هم مثل یزید و بقیه به مسند قدرت رسیده ولی آخرش چی یه روزی باید جواب بدهند. و آن روز دیر نیست . به امید ان روز

 22. حنا Says:

  اينا شرف و آبرو رو خوردن و حيا رو قي كردن
  لعنت بر دروغگوي متقلب عوامفريب بي شرف
  دزد هاي بي ناموس آدمكش
  عطش قدرت بدجوري احمدي نژادو كور كرده
  واي به روز ايران و ايراني از روزي كه محمود افغان اين بار در كسوتي جديد ديكتاتور ايران شد

 23. ناشناس Says:

  مرگ بر دیکتاتور

 24. ناشناس Says:

  رای ما یک کلام نخست وزیر امام

 25. merman Says:

  کودتای 23 خرداد!
  به من سر بزنید….
  http://lifeisx.wordpress.com

 26. كورش Says:

  بنده خدا كدوم رهبري شما كودتاي سياسي از پنجشبه رو نفهميدي موبايل ها ديشب قابل استفاده نبود اس ام اس هم تعطيل.تمام سايتهاي منتقد مثل قلم .كلمه. آينده. تريبون. وخيلي ديگه فيلتر شد.ريختن تو دفتر حزب مجاهدين انقلاب همه رو گرفتن .بهزاد نبوي دستگير شده موسوي در محاصره اس رهبر قبل از وزارت كشور خبر پيروزي احمدي رو ميده .از خواب پاشين همون رهبر اين بر نامه هارو جور كرده البته با كمك پسرش مجتبي . خامنه اي ميخواد به اين شكل كشور رو به سمت
  تفكرات خودش ببره.در آخر احمدي فقط عروسك خيمه شب بازي ساده نباشيد اينها بسيار خطرناك تر از اين حرفهان .ما در كنا ر موسوي مي ايستيم واز دموكراسي مظلوم دفاع خواهيم كرد.

 27. مژگان Says:

  مرگ بر این دولت مردم فریب
  اقای میر حسین موسوی سکوتتان جز نشانه همدستی شما با درغگویان نیست و این بی اعتمادی مردم به تمامی افراد را منجر می شود پس سکوت نکنید و با شکایت به سازمان ملل از رای ما دفاع کنید.

 28. خاطریان Says:

  حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود
  خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود

  ای که شال سبز را بازیچه خود کرده ای
  گردنت را میشکست اینجا اگر عباس بود

  با توجه به متن بالا متوجه میشویم که مردم با غیرت ایران مقداری از راه را به جای آن بزرگوار طی کردند.
  و در صورت لزوم و فرمان بزرگان بقیه کار را به انجام خواهند رساند

  • کيارش Says:

   اگر کاوه آهنگر هم اينجا بود گردن کسی را می شکست
   که پرچم ايران را بازيچه کرده
   اما مطمئن باش نوادگانش اين کار را می کنند

   • خاطریان Says:

    کاوه از اینکه دیگری از بیرون از این خاک پاک رهبریش را بکند و همچون عروسکی که هر گاه نخی را میکشند حرکتی به دلخواه آنان انجام دهد ، در یک کلام ملعبه کسی باشد شرم داشت.

 29. خاطریان Says:

  حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود
  خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود

  ای که شال سبز را بازیچه خود کرده ای
  گردنت را میشکست اینجا اگر عباس بود

  باتوجه به متن بالا می توان گفت که مردم در 22 خرداد مقداری از راه را طی کردند
  حال اگر مایلید که ملت بقیه راه را هم طی کند

 30. زضا Says:

  این طرفدارای احمدی نژاد و نگاه که خودشون باورشون شده احمدی نژاد برنده شده
  اقا مگه نمیبینی این مشارکت که برای این نبود که به این احمدی نژاد رای بدیم بلکه هدف ما این بود که این رای نیاره ماروبه خاک سیاه نشونه
  افسوس
  مرگ بر نیرنگ و ریا
  مرگ بر معاویه های زمانه

 31. ارش Says:

  به سعید احمق اگه احمدی 25 میلیون رای اورده چرا غم ایران فرا گرفته 8سال پیش خاتمی 20 میلیون رای اورد مردم از خوشحالی نمیدنستن چیکار کنن وقتی مرجع تقلید ایت الله صانعی فتوای حرام بودن دولت مدهد یعنی چه من هر جای ایران زنگ مزنم همه شوک شدند از ساری مسجد سلیمان رشت اصفهان وحتی خارج کشور چرا پس 4 سال پیش مردم اعتراض نکردند به ارا تا نباشد

 32. رضا Says:

  این 25 میلیون کجان از جشنشون معلومه خودشون کشته بودن اون تعداد 100 هزار نفری از این ور اون ور جمع کرده بودن ولی موسوی به مردمی تکیه داره که خود جوشن کسی ازشون دعوت نمی کنه با اینکه احتمال بازداشت وزندان وکتک هست میان مثل مردم زمان شاه ما نشون دادیم مردم واقعی کی هستن یک مشت مواجه بگیر یا توده مردم

 33. صادق Says:

  ای مردم با فرهنگ این همه اومده بودن رای بدن که یه نفر رییس نشه ……….
  ببینین چه بلایی اوردن بر سر ارای مردم
  این 24000000
  نمردن که چطور تو شهرها جشنشون به هزار نفر هم نمیرسه
  چند صد نفر مواجه بگیر دارن به همه جا میبرن ….
  مرگ بر دولت مردم فریب …..
  چه بازاری چه فرهنگی چه دانشجو غیر بسیج
  همه موسوی بودن
  توی استان ما احمدی20 عکس تو مغازه ها نداشت
  …….چطور شد
  عزیزم توی ایران انتخابات
  انتصابیه
  نه
  اتخابی………..

 34. محسن Says:

  ظهور امام زمان نزدیک است. زمانی رسد که دروغگو بر مسند قدرت نشیند!!!
  اما این وظیفه گردن از گردن هیچ یک از ما ساقط نیست که نظاره گر بی عدالتی در جامعه باشیم تا پایه های استبداد و دیکتاتوری مستحکم تر شود.
  نصر من الله و فتح قریب. ننگ بر این دولت مردم فریب

 35. [جشن Says:

  نصر و من اله و فتح الغريب مرگ بر اين سيد مردم فريب
  اگه خدا بواد كسي رو بالا ببره هيچ كس نميتونه اونو پايين بياره
  خدا خواست دكتر محمود احمد نژاد بالا باشه

 36. م ه ك Says:

  از فريب و نيرنگ خسته ام….
  راي من بازيچه ديكتاتور ها و عوام فريبان شد….
  لعنت به دروغگو… متقلب… ديكتاتور…..

 37. منتظر Says:

  يا سلام
  هركاري راهي دارد آيا واقعا خود آقاي موسوي با ايجاد بي نظمي و آسيب رساني به بيت المال موافقند ؟ بعبد مي دانم علما بايد نظر بدهند وطبق فرموده ي امام راحل ميزان راي ملت است اگر اعثراضي هست از راه قانوني عمل نمايند
  نبايد بازيچه ي دشمن شد آيا دشمنان اينقدر به آقاي موسوي علاقه دارند كه از حقش دفاع مي كنند با نه مي خواهند از آب گل آلود ماهي بگيرند ؟
  مومن هوشيار است از حقش دفاع مي كند ولي در نهايت قانون حق را مشخص مي كند وبايد آن را پذيرفت حتي اگر خلاف نظر ما يا شما باشد كسي كه به بيت المال آسيب مي رساند در هر لباسي دشمن است ويا بسيار نادان و فريب خورده و برخورد با او نه تنها لازم كه واجب است اگر كسي عمدا شيشه ي ماشين شما را بشكند دستش را مي بوسيد يا مي شكنيد ؟ خدا وند همه را به راه راست هدايت كند

 38. منتظر Says:

  با سلام مجدد
  چند نكته :
  1- ايران تهران نيست 2- شما با اين حرفتان (شعبده بازي دست اندر كاران انتخابات ) به همه ي دست اندر كاران انتخابات توهين كرديد يعني در همه جاي ايران تقلب شده ؟ اين يك دروغ بزرگ است و شما كه اين حرف را مي زنيد (دروغ گوي بزرگ ) گناه احمدي نژاد بيشتر است كه بر فرض به چند نفر معدود (به نظر شما) تهمت زده يا شما كه به هزاران دست اندر كار انتخابات تهمت زديد ؟ من به سهم خودم كه شاهد حضور مخلصانه ي و توام با امانت داري تمامي دست اندر كاران انتخابات از آغاز حضور اعضا در شعبه تا تحويل صندوق بودم شديدا مطلب شما را تكذيب مي نمايم ومعتقدم دو روز رياست دنيا نمي ارزد كه بخاطرش چنين تهمت بزرگي را به اين جمع كثير بزنيد

 39. منتظر Says:

  آقاي موسوي شما كه اولاد پيامبر هستيد آيا مي دانيد رنگ سبزث كه حرمت دارد بعضي كساني كه دم از طرفداري شما مي زدند به گردن سگهايشان روبان سبز بستند ؟ و ناخن سگهايشان را سبز كردند و دختران آنچناني با مانتوهاي سبز تقديمي خانم فائزه هاشمي بر تن در برخي ميادين مي رقصيدند ؟ آقا سيد خوب از سبزي سيادتت استفاده كردي ؟ به نظر من يكي از دلايل عدم توفيق شما همين حرمت شكني ها بود

 40. ناشناس Says:

  آماده شورش هستيم

 41. حسام Says:

  ((و يخرجون من دين الله افواجا))
  بترسيم از روزي كه مردم ما از اسلام فرار كنند به خاطر نادانيهاي ما!

  ومردم من به پا خييزيد و به انها ثابت كنيد زير بار زور نمي رويد

 42. ملانی Says:

  امروز 26 خرداد آیا هواداران هحمدی نژاد نیز در ولی عصر تجمع می کننند؟

 43. حمید Says:

  آقاجان انتخاب شد دیگه چرا خودتونو خراب میکنین؟ با این کارا اگه دفعه بعد باشه دیگه کسی بهش رأی نمیده. اینایی که میگن دزدی شده همه از منافعشون میترسن. چون قراره همه چیز رو بشه و خائنان به مملکت مشخص بشن.

 44. حامی کروبی Says:

  20سال نیامدید حالا که اومدید باید تا اخر بمانید. مردم را تنها نگذارید

 45. بينام Says:

  تف بر شرف هرچي دروغگوئه ماپشتتيم موسوي

 46. مهرداد Says:

  سلام اینا همشون پستن ناموس ندارن

 47. هنین Says:

  هر غلطی می خواهید بکنید بکنید، حق به حق دار رسید .
  رئیس جمهور مردمی انتخاب مردم بود و هست ./ چطور فکر کردید فقط شما مردم ایرانید./ درود بر احمدی نژاد = دزد گیر با 4 سال گارانتی

 48. ناشناس Says:

  آقای موسوی و دارو دست تون همتون برید گمشید چون اگر اکثریت را داشتید خوب رای می آوریدی احمقحا خوب کمتر بودین موسوی انتخاب نشد دیگه حالا حمتون برید گمشید( موسوی ،هاشمی، خاتمی)

 49. صادق Says:

  ای فرد ساده لوح که به هم میهنیات توهین میکنی ادب و معرفتت در همین حد است …..
  رهبر ما خمینی و رییس جمهور ما میر حسین حالا هر چی بشه …
  من از شورای نگهبان هم چشم اب نمیخوره چون زمانی رو که خمینی کبیر گفته بود رسید….
  خمینی کبیر خطاب به شورای نگهبان:
  مبادا عده ای دور شمارو بگیرند و جوانان وملت ما بری احقانیت حقوق خود شعار دهند…………….
  خطاب به برادرمان که عده شما کم بود عده ما زیاد بود ..از شادیهای بعد از انتخاب احمدی دیدیم مقدار شما چه قدر بود…………
  به وضوح میبینیم که رای شما بیش از 10 میلیون نمیشد…. 14 میلیون رای مبهم……..

 50. maryam Says:

  aghaye musavi mardom shomara nakhastand.zurakiiiiiiiiiiiiiiiiii ke nist!!!!!!!!!!!!

 51. ناشناس Says:

  ایران شده کربلا ………… . . . یزید است

 52. برادر Says:

  سلام به همه خیرخواهان امت و درود بر ملت بزرگ ایران . زبانم بند امده چه بگم ؟ باید تسلیم امر خدا بود _ باید به دین و شرع و ائمه توجه کرد_باید مطیع امر ولی فقیه بود _ باید مطیع قانون جمهوری اسلامی بود که ثمره خونها و شهادتها و 30 سال مقاومت ملتی بود که تاریخ چنین ملتی را سراغ ندارد . اما وصیت امام خمینی : تابع ولایت فقیه باشید تا کشور شما اسیب نبیند.والسلام

 53. برادر Says:

  پدرم یک مومن تمام عیار بود چهارماهی است به دیدار معشوق و معبود خود شتافته برایم فوتش تازه تازه است یک مرد انقلابی و هر چی داشت درراه انقلاب صرف کرده بود …..در برابر کوچکترین اسیب به انقلاب از ته دل غصه دار و ناراحت می شد خدا همه رفتگانتان را بیامرزد . همه ما در خانواده هم عقیده بودیم اگر پدر مان به رحمت خدا نمی رفت شاید شاید درد التهاب جامعه بعد از انتخابات ریاست جمهوری تا مرز مرگ او را شکنجه میداد . اقای موسوی و اقای خاتمی و اقای کروبی ما دوری از دنیا و توجه به اخرت را از روحانیونی مانند شما یاد گرفته و در پرونده داریم .نکند ما 30 سال است برای استبداد و دیکتاتوری جان و مال فدا کردیم و از امروز می خواهید جمهوری اسلامی را بیاورید اگر اری بگویید ملت تکلیفش را بداند . و می دانیم و خوب می دانید که چنین نیست رک بگوئید چقدر سهم مبارزاتتان را می خواهید؟

 54. برادر Says:

  چرا سی سال سکوت ؟ ایا وقت جمع اوری غنایم (جنگ احد) است؟چرا حواستان به ان تنگه که پیامبر سفارش نموده نیست؟

 55. غضنفر Says:

  اقا من افتخار می کنم به پاس چهار سال کار شبانه روزی دکتراحمدی نزاد این بار هم به وی رای دادم البته بین اقایان موسوی و احمدی نزاد وا مانده بودم ومردد بودم ولی گفتم خدمات و زحمات مهندس موسوی در چهار سال سخت ترین دوران انقلاب مانند خدمات رزمندگان در هشت سال جنگ به ارشیو اجرکم عنداله رفته به این خاطر رای به دکتر احمدی نزاد دادم تصمیم داشتم چهار سال بعد اگر عمری بود رای به اقای موسوی می دادم ولی فکر می کنم اگر اقای مهندس حقانیت خود را از طریق قانونی به اثبات نرسانند باید تجدید نظر کنم برای انتخابات چهار سال بعد یا حداقل استخاره ای کنم بعد رای بیاندازم

 56. علی Says:

  اقای موسوی باید از رای ما محافظت کنید
  0

 57. حسن Says:

  رای ما رو خوردن یه ابم از روش ما از رای دست بر نمی داریم تا اخرم هستیم نمیدونم چی بگم ولی شما تا اخرشو بخونید…………………..

 58. مصطفی Says:

  به نام خدا
  جناب آقای موسوی خودشان بهتر میدانند که در این کشور چه خبر است بهمین خاطر فرمودند قاعده بازی بهم خورده و وارد عرصه انتخابات شدند.
  ولی ایشون فکر نمیکردند اونقدر بهم خورده که دیگه از دست بزرگترای ایشون هم کاری ساخته نیست .
  قاعده بازی استثناء بنفع ضعفا بهم خورده
  جالب اینکه افراد احزاب حتی کسانیکه باهم خصومت گروهی و حتی عقیدتی و آرمانی هم داشتند از برکت دولت مهر باهم متحد شدند.
  حتی آلمان و انگلیس و فرانسه و ایتالیا و برادر اوباما نیز برای مردم ایران دایه مهربانتر از مادر شدند
  وای بر شما و هزاران وای که برای کسب قدرت انسان ارزشمندی چون میر حسین موسوی را فدا کردید و نه او را سر بریدید
  و او هنوز هم نمیداند که با او چه کردند. ولی کردند آنچه کردند .
  خواهی نشوی رسوا همرنگ حقیقت شو .البته اگر بگذارند
  ———

  خدا همه را از خواب غفلت بيدار كند!
  فعلا كه همه اين كشورها در اين شبه كودتاي ننگين كه همچون كودتاي 28 مرداد در تاريخ ايران باقي خواهد ماند با آقايون كودتاچي هماهنگ بودند. شما غير از فارس و كيهان و صدا وسيماي ضد ملي به اخبار خبرگزاريهاي مستقل هم سري بزنيد!

 59. بيان Says:

  با اين انتخابات معلوم شد كي در توهم . شهر تهرانو مي بينند اما ياران احمدي نژاد رو توي شهرستان ها نمي بينند . چقدر خودخواه و بيچاره ايد كه مردم را فقط به خودتان وصل مي كنيد . زندباد عدالت مرگ بر عوام فريب سوفيسط. آقاي چيز (موسوي) همچين ضربه 24000000 خورده كه حالا حالاها بلند نميشه شما هم همينطور . بريد خودتان را اصلاح كنيد . و به راي هم ميهنانتان احترام بگذاريد

  ————–
  با اين انتخابات معلوم شد خط منحرفي كه بطور خزنده در اين انقلاب نفوذ كرده … ديروز بيت امام را نشانه گرفته بود و تا دق مرگ توسلي پيش رفت امروز اركان اين جمهوريت اسلامي را هدف گرفته است و انقلابيون و ياران امام را انتقام مي كشد . . .
  پشت پرده اين بازيها دشمنان قسم خورده خميني اند كه در اين روزگار همچون افعي سربرآورده اند. . . اندكي فكر و تامل كنيد ببينيد چه كساني آماج اين حمله ها هستند . . .


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: