نامه مهم عباس پالیزدار به آيت الله هاشمی رفسنجانی

حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی دام عزه
ریاست محترم مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام

باسلام؛ با توجه به تعبیر آن بزرگوار در نامه به رهبری به «باند پالیزدار» احتراماً موارد ذیل به استحضار می‌رسد:

1. اینجانب یک بسیجی جانباز معتقد به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه می‌باشم، هیچ باندی ندارم و فقط به وظیفه خود در تحقیق و تفحص مجلس عمل کرده‌ام.

2. در 124 پرونده مورد بررسی تحقیق و تفحص مجلس هیچ پرونده‌ای از حضرتعالی و فرزندان شما نبود و در گزارش تحقیق و تفحص هم مدعی وجود پرونده علیه شما نشده‌ام.

3. متاسفانه در پایان سخنرانی در دانشگاه همدان، دانشجویی از خانواده شما سؤال کرد و اینجانب بدون هیچ مستنداتی به اتکای شنیده‌های غیر مستند از نزدیکان آقای احمدی نژاد مطالبی گفتم و در سخنرانی‌ها هم گفته‌ام که هیچ پرونده‌ای راجع به حضرتعالی و خانواده شما ندیده‌ام.

لذا بدینوسیله از محضر حضرتعالی عذر خواهی می‌کنم و امیدوارم این مختصر را به عنوان جبران بپذیرید تا باری بر دوش من در صحرای محشر نباشد.

4. پیشاپیش از صبر و بزرگواری شما که در طول این یکسال هیچ شکایتی از اینجانب ننموده‌اید تشکر می‌کنم، علی رغم این که تنها کسی که محق بر شکایت بود شما بودید.

والسلام علیکم و رحمه الله
عباس پالیزدار

————

در پی درج شایعات و دروغ هایی در سایتهای حامی احمدی نژاد مبنی بر تکذیب نامه پالیزدار به آیت الله هاشمی رفسنجانی، در تماسی تلفنی با او پیام زیر را انشاء نمود:

متن پیام پالیزدار:

من تا آخر ایستاده ام و عقب نشینی نمی کنم! تمام موارد گزارش تحقیق و تفحص به قوت خود باقی است و مدارک و مستندات پرونده ها موجود است، اینجانب به عنوان یک بسیجی خیبری با شهدا و خدای شهدا پیمان بسته ام که راهشان را ادامه دهم، و نامه به آیت الله هاشمی  رادر ادای تکلیف الهی نوشته ام، من در سخنرانی هم گفته بودم که هیچ پرونده و مدرکی علیه هاشمی ندارم و در جلسات دادگاه هم مکرر گفته ام که مدرکی علیه آیت الله هاشمی ندارم، اما امروز می بینم احمدی نژاد از مبارزه با مفاسد اقتصادی سوء استفاده انتخاباتی می کند تا نام مفسدان اصلی و پرونده دار را مخفی نموده و مبارزه را به انحراف بکشاند، او نامی از شاکیان پرونده دار من که حامی اصلی اویند نمی برد، چگونه است که نامی از آقای یزدی نمی برند؟  اینجانب ضمن  ادای تکلیف شرعی نسبت به آیت الله هاشمی رفسنجانی، نخواهم گذاشت مفسدان از من سوءاستفاده کنند. والسلام

عباس پالیزدار

———-

منبع: وبسايت مهدي خزعلي

Advertisements

17 پاسخ to “نامه مهم عباس پالیزدار به آيت الله هاشمی رفسنجانی”

 1. حمید رابعی Says:

  نامه پالیزدار به هاشمی رفسنجانی کذب محض است
  سیاسی

  در پی انتشار نامه عباس پالیزدار به هاشمی رفسنجانی در سایت منتسب به فرزندان هاشمی رفسنجانی (آینده نیوز)، . . .

  • مهاجر Says:

   پاسخ شما در ادامه همين پست آمده. در ضمن منبع مستقيم اين خبر وبسايت آقاي دكتر مهدي خزعلي است كه از دوستان نزديك آقاي عباس پاليزدار هستند.
   بهتر است بجاي شبه انگيزي در اخبار و سعي در فريب مردم، واقعيتها را قبول بفرمائيد!

 2. رامیم Says:

  دوست من درود!
  من برای تداوم عدالت و آزادی و صداقت (پایان دادن به دروغ و دروغگویی مدعیان دروغین اصلاحات) و مبارزه با مفسدان مست قدرت و در یک کلام برای ادامه پیشرفت های کشورم برای بار دوم، دولت مهرورز دکتر محمود احمدی نژاد که خود را نوکر مردم می داند، نه ارباب، انتخاب کردم و رای خودم را به ایشان دادم…
  سرفراز باشی میهن من؛ بدرود/.

  • مهاجر Says:

   سلام،
   در اين كه امروز مصداق بارز «دروغ» و «نيرنگ» احمدي نژاد است فكر نمي كنم كسي ترديدي داشته باشد. اصلاح طلبان يك حسن اگر داشته باشند همين «صداقتشان» است وگرنه، نه مثل احمدي نژاد پشتوانه هاي آنچناني مالي و «معنوي!!» دارند و نه مثل ايشان شومن دروغ پرداز و پرده در تمام عيارند.
   با اين وجود، به انتخاب شما بعنوان يك شهروند در اين انتخابات احترام فراوان قائلم و اميدوارم همه به اين باور برسند كه در سياست بايد به آراي اكثريت مردم تكيه كنند. و در همين حال حرمت آرا و عقايد اقليتهاي سياسي، فكري و مذهبي را نگاه دارند.

   • پیروزی Says:

    پشتوانه مالی رو ما که یک چاپخونه تو یه شهرستان داریم دیدیم
    چاپ روی کیف موبایل و کیسه های دوخته شده برای مردم بیچاره.
    مانتوهای سبز یکدست و بنرهای تبلیغاتی و کتاب وسی دی و …
    ولی ماکه حداقل یک بنر تو شهرستانمون از آقای دکتر ندیدیم.
    پشتوانه مالی رو اینها نشون میده نه حرف یکی مثل شما.

   • رامیم Says:

    مهاجر، درود
    به شما توصیه می کنم فیلم مناظره را ببینید و با دقت به حرفهای آقای موسوی گوش کنید؛ مخصوصا قسمتی را که ایشان خطاب به آقای احمدی نژاد می گوید: «آیا این راه برخورد با دیوان عدالت اداری، مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام است؛ جائی كه ریش‌سفیدهای نظام در آنجا نشسته‌اند، جایی كه مشروعیت خود را از قانون اساسی و رهبری می‌گیرد. آیا به این ترتیب می‌توان مسأله كشور را اداره كرد، در مواردی كه روشن است باید به گونه‌ای عمل كنیم كه اولاَ بگوییم به سمت این برویم كه اشتباه كرده‌ایم» و «اگر انسان خودمحور نباشد قانون‌گریزی نمی‌كند و از راه قانونی مشكلات را حل می‌كند.» و «من معتقدم كه استبداد صغير به دليل پشت كردن به قانون بوجود مي‌آيد و عادت دادن مردم مقدمه‌اش اين شد كه مي‌شود قانون را شكست و رضا خان زماني روي كار آمد كه مردم را به تدريج عادت دادند كه قوانيني كه مجلس مي‌گذراند پشت سر گذاشته مي‌شود و من اينجا موارد بسيار زيادي دارم كه به طور علني در مقابل قوانين ايستادگي شده است و بنده احساس خوف كردم و بنده نمي‌خواهم بگويم كه خود شما خداي ناكرده مي‌خواهيد ديكتاتور شويد اما فرض كنيد كه يك دولتي هشت سال قانون‌هاي متعدد را رد كند و بگويد كه از فلان رئيس‌جهور خوشم نمي‌آيد و فلان قانون را دوست ندارم و اختيارات مرا محدود مي كند و اگر مردم كرخت شوند چه چيزي در كشور باقي مي‌ماند؟»…
    اکنون من از شما می پرسم:
    آیا اینها مصداق بارز “دروغ” و “نيرنگ” نیست؟
    رهایی شما را از دام فریبکاران آرزومندم؛ بدرود/.

    ————
    راميم
    سلام،
    بنظر مي رسد شما در ايران تشريف نداريد! من صحتهاي مناظره را بعضا چندين بار ديده ام. هوچي گري هاي احمدي نژاد و دروغهاي چون روز روشن او را فقط عده اي بيخبر از داخل ايران مي خريدند كه به شكر خدا اينهم تمام شد. اكنون حتي ملتهاي عرب طرفدار ايران به ماهيت پليد احمدي نژاد پي برده اند. گشتي در وبلاگهاي اعراب بزنيد دستتان مي آيد چه اتفاقي افتاد و در حال وقوع است . . . احمدي نژاد و جريان مصباح خط مرموز و خزنده اي است كه از 20 سال پيش به درون اين انقلاب نفوذ كرده و با حذف انقلابيون و ياران مورد اعتماد امام كشور و انقلاب را به سمت فروپاشي پيش مي برند. شما و امثال شما بهتر است بجاي «هدايت ديگران» اندكي تامل و فكر كنيد ببينيد اين جناياتي كه اينها ميكنند با كدام قانون و شرع قابل توجيه است. موسوي از بنيانگذاران اين انقلاب است. امروز كينه توزي خط مصباح از وي از آستين ديگران بيرون آمده!

  • الی Says:

   سلام
   اگر تا به حال به در مورد دروغ گوییاحمدی نزاد شک داشتم امروز مطمئن شدم خس و خاشاک وکتمان آن نمونه ی بارز دروغ است
   من با سیاست کاری ندارم ولی از انسانی که به راحتی دروغ میگه متنفرم

   • رامیم Says:

    درود بر هموطن عزیزم، الی
    متن سخن رئیس جمهور عزیزمان درباره “خس و خاشاک” به این شرح است: “ملت ایران یک ملت متحد است. امروز خبرنگاری از من در مورد برخی اغتشاشات پرسید که به وی گفتم شما اشتباه می‌کنید ملت ایران یکپارچه است. در یک مسابقه فوتبال کسی که تیمش باخته است عصبانی است و ممکن است به هر دری بزند؛ در ایران انتخابات با حضور ۴۰ میلیون نفر که بازیگر اصلی و تعیین کننده بوده‌اند برگزار شد و لذا چهار تا خس و خاشاک نمی‌توانند کاری کنند و این رودخانه زلال ملت ایران جایی برای خودنمایی آن‌ها نخواهد گذاشت.”
    اگر شما جزء آشوبگران هستید، حتما از “خس و خاشاک” هم کمترید و اگر جزئی از “ملت یکپارچه ایران”اید، حتما جزء “رودخانه زلال ملت ایران” هستید…
    واقع بین باشید؛ بدرود/.

 3. ... Says:

  مرا پیدا کنید !

  م نم آن مسخ شیطان
  ح ریف و ضد نیکان
  م نم حلقه به گوش دلق پوشان
  و قیح و غره و مقروب دونان
  د لی از آهن و از سنگ دارم
  ا دب ، شرم و حیا ، عفت ندارم
  ح لیمان را به چشمم خوار دارم
  م رامم خنجری پنهان به پشتم
  د رو دیوار روحم تنگ و زندان
  » ی کی » را می کنم صدها هزاران
  ن خواهم ذره ای وحدت به ایشان
  ژ اژ نام دیگر فکر و زبانم
  ا ز اینرو کار من خائیدن آن
  د ل من در هوای کوی شیطان

  کانلا تعدیلش کنی بهتره
  ——–

  دوست عزيز بي نام
  ممنونم از توجهت و وقتي كه براي نوشتن اين كامنتهاي روشنگرانه مي گذاري
  موفق و سربلند باشي

 4. رامیم Says:

  جشن پیروزی سبز و سپید و قرمز
  یکشنبه ۲۴ خرداد / ساعت ۱۷ / میدان ولی عصر (عج)

 5. ناشناس Says:

  درود بر احمدی نژاد رئیس جمهور محبوب مردم آگاه ایران

 6. یک دانشجوی مقطع دکترای ریاضی Says:

  سلام. از جمله های آخر جوابتون به نطر «رامیم» خیلی ممنونم. منم یکی از کسایی بودم که به آقای احمدی نژاد رای دادم. ولی همه ی دوستای صمیمیم به آقای موسوی رای دادن. و الانم مثل همیشه دوستیمون سرجاشه. ما هر چی باشیم و به هر کسی که رای داده باشیم حتما دلیلی برای انتخابمون داشتیم. ما هم به رای شما دوست عزیزمون احترام میذاریم و امیدواریم سیاستای احمدی نژاد بتونه خواسته های همه رو تامین کنه. من اصلا ازون دو آتیشه ها نیستم و مذهبی هم زیاد نیستم و هیچ تعصبی هم به ولایت فقیه و ازین حرفا ندارم. ولی حاضر به تغییر نظام نیستم. چون ماها از تغییر نظام تجربه داریم و می دونیم چه هزینه ای داره. ما دیگه حاضر به پرداخت این هزینه ها نیستیم. فقط می خوایم هر مشکلی داریم بین خودمون حلش کنیم و نذاریم مضحکه ی خارجیا بشیم که بگن دیدین نتونستن یه مملکتو اداره کنن. امیدورام همه مون با اتحاد تاریخیمون بتونیم ایرانمونو دوباره بسازیم.

  ———–
  سلام
  خوشحالم كه شما منطقي فكر ميكنيد. اما دوست عزيز مثل روز روشن است كه در اين انتخابات در سطحي باورنكردني تقلب صورت گرفته و صحبت مردم هم همين است. انتخابات بايد باطل اعلام شود و انتخابات جديد انجام شود.
  فكر مي كنيد موسوي دنبال تغيير نظام است؟! اينها را آنقدر به خوردتان مي دهند كه توهم برتان مي دارد. آنچه اتفاق افتاده پايمال كردن جمهوريت نظام است كه ميراث بزرگ امام خميني است. بهتر است يك مقدار توجه كنيد كساني كه در مقابل اين تقلب (يا كودتا) ايستاده اند نزديكترين و امين ترين ياران خميني اند. اين باندي كه احمدي نژاد نمايندگي آنرا بعهده گرفته است و گمان مي كند بطور خزنده انقلاب را از درون تهي نموده و آن را برخلاف آرمانهاي اوليه كه ميثاق مردم و امام است ميتواند به حكومت ديكتاتوري برگرداند با آبرو و هيثيت نظام جمهوري اسلامي بازي مي كند و آنرا در برابر بيگانگان آسيب پذير مي كند.

 7. امیر حسین Says:

  لطفا یکی از شما دوستای عزیز که به آقای احمدی رای داده جواب بده سانسور خبری اونم در این حد کار درستیه ؟
  یا استفاده از یکسری بازیگر به عنوان بمب گزار
  آیا این توهین به شعور ایرانی نیست؟

 8. علی Says:

  حرفهای گفتنی خیلی بیشتر از اونه که طرفدارهای احمدی بتونن براش جواب پیدا کنن. تقلب و سرکوب جوانان این خاک, سانسور تمام رسانه ها و سایت ها و روزنامه های مخالف رو چه جوری میشه توجیح کرد. آنرا که حساب پاک است… اصلا مشکل وجود این رییس جمهور زوری یا کسه دیگه نیست. مشکل خود این نظام جمهوری اسلامی که با مردم سالاری مغایرت داره, مشکل وجود یه شاهه دیگه اینبار به اسم ولایت مطلقه فقیهه که فقط شایسته پیامبرانه.

 9. علی Says:

  هیچ کس علاقه ای به تغییر نظام نداره, چون اینبار اگه بخواد اتفاق بیافته مملکت ویران میشه و خیلی طول نمیشه که پاسپورتتونو ور میدارین مجبور میشین برای گرفتن ویزای افقانستان تو صف وایسین. اوضا با سال 57 خیلی فرق کرده.

 10. علی Says:

  مشکل ماهیت وجودی نظامه, نه این رییس جمهور. امثال موسوی کروبی رفسنجانی هم فکر من و شما نیستن, همشون از یه آخور میخورن و هر کسی دنبال قدرت و منافع شخصی خودشه. ما هم این وسط عروسک خیمه شب بازی بودیم, اینه مشکل ما

 11. فرشید Says:

  به نظر من اگر کمی دید وسیع داشته باشیم .به خوبی می بینیم که اشتباهات چه گروهی بیشتر بود.هردوطرف اشتباه داشتند اما چه کسانی بیشتر ضربه زدند.آقای موسوی با عصبیت شدید وناهنجارش نشان داد که از سر تشویق قدرتمندان در مخمصه افتاده وبرای جا انداختن خود نیاز به موج بود.اما نمی دونست که عاقبت موج کف سفیدی است که سریع ازبین می رود.


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: