متن كامل نامه مهم هاشمی رفسنجانی به رهبر انقلاب درباره احمدي نژاد

اگر نظام نخواهد یا نتواند با پدیده‌های زشت و گناه‌آلودی مثل تهمت ها ؛ دروغ‌ها و خلاف‌گوییهای مطرح شده در آن مناظره برخورد کند و اگر مسئولان اجرای قانون نخواهند و یا نتوانند به تخلّف‌های صریح خلاف قانون در اعلان افراد به عنوان فاسد که فقط بعد از اثبات تخلّف در دادگاه قابل اعلان است، رسیدگی کنند و اگر فردی در موقعیت ریاست جمهوری بدون مراعات ‌شأن منصب مقدسش خود را مجاز به ارتکاب چنین گناهان کبیره و اخلاق‌شکن علیرغم سوگند به مراعات شرع و قانون بداند، چگونه می‌توانیم خود را از پیروان نظام مقدس اسلامی بدانیم؟

متن كامل نامه:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری آیت‌الله خامنه‌ای زیده عزّه

متأسفانه اظهارات عاری از حقیقت و غیرمسئولانه آقای احمدی‌نژاد در جریان مناظره با مهندس موسوی و مقدمه‌چینی‌های قبل و حوادث بعد از آن، خاطرات تلخ اظهارات و اقدامات منافقان و گروهک‌‌های ضدانقلاب در سالهای اول بعد از پیروزی انقلاب و نیز تهمت‌زدن‌ها در انتخابات 84 و انتخابات مجلس ششم ولجن‌‌پراکنی‌های باند پالیزدار که در دادگاه محکوم شده را به نمایش گذاشت و از آنجا که بخشی از این اظهارات قبلاً در رسانه‌های دولتی و آتش تهیه آن در سخنرانی مشهد مقدس مطرح شده، ادعای اینکه مطالب او تحت تأثیر فضای مناظره گفته شده و فاقد برنامه‌ریزی قبلی است، پذیرفتنی نیست و گویا برای تحت‌الشعاع قرادادن گزارشهای مستند و مکرر دیوان محاسبات در خصوص مفقودالاثر بودن یک میلیارد دلار و ارتکاب چند هزار تخلّف در اجرای بودجه‌ها می‌باشد و شاید هم رقیب اصلی خود را افتخارات ربع قرن انقلاب اسلامی می‌داند.

دهها میلیون نفر در داخل و خارج ناظر دروغ‌پردازیها و خلافگویی‌هایی بودند که برخلاف شرع و قانون و اخلاق و انصاف، افتخارات نظام اسلامی‌مان را نشانه گرفته بود.

زیر سئوال بردن تصمیمات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تلاشهای امام راحل و مردم مسلمان و متعهد و روحانیت عظیم‌القدر که در نیم قرن گذشته با مجاهدت‌های خویش توانستند بنای باشکوه نظام اسلامی را ایجاد و مستقر و بالنده کنند، از این بدتر نمی‌شد. دوران مشعشعی که خود شما پشت سر امام(ره) در قامت مجاهد پیشتاز، رئیس‌جمهور و نهایتاً رهبری نظام نقش و مسئولیت‌های ممتازی بعهده داشته‌اید.

نقطه قابل توجه دراین تهمت‌ها این است که غیرمستقیم، مقام ولایت در زمان رهبری امام راحل و جناب‌عالی که هادی دولت‌ها بوده‌اید و با اظهارات صریح، مدیریت‌ها را مورد تأیید و تحسین قرارداده‌اید، نشانه گرفته است.

بعد از جریان شوم 14 اسفندماه 1359 با ارشاد امام و بنیان‌گذار جمهوری اسلامی، شهید مظلوم دکتر بهشتی و جناب‌عالی و اینجانب که در شعارهای مردمی به عنوان «سه یاور خمینی» شناخته شده بودیم، با همراهی نیروهای انقلابی و بخصوص نمایندگان متعهد مجلس اول و حزب جمهوری اسلامی توانستیم در جهت زدودن غبارهای ابهامات و سم‌پاشی‌ها اقدامات مؤثری انجام دهیم و امام راحل درد آشنا با تشکیل گروه حقیقت‌یاب و داور، بخشی از حقایق را آشکار ‌کردند. نتایج آن، آگاهی بیشتر مردم و رسوایی فتنه‌گران و در نهایت نجات کشور از خطری بود که دشمنان استکباری و ضد انقلاب طراحی کرده بودند.

البته اینجانب قصد ندارم که دولت موجود را مثل دولت بنی‌صدر معرفی کنم و یا سرنوشتی شبیه آن دولت را برای این دولت بخواهم، بلکه مقصود این است که باید مانع گرفتار شدن کشور به سرنوشت آن روزگار شد.

اینجانب برای پرهیز از آلوده‌شدن فضای سیاسی کشور در آستانه انتخابات به تشنجات بیشتر، از عکس‌العمل فوری که مورد انتظار ملت است، خودداری کردم.

در مراسم بزرگداشت سالگرد امام(ره) به آقای احمدی‌نژاد گفتم که در اظهارات او خلاف‌گویی‌‌های فراوانی وجود داشته و ادعای کذب تماس تلفنی من با یکی از سران عرب و ادعای کارگردانی مبارزات انتخاباتی رقبا و اتهامات ناروا به جمعی از بزرگان نظام، از جمله جناب آقای ناطق نوری و فرزندان من و بدتر از همه زیرسئوال بردن اقدامات امام راحل را یادآوری و پیشنهاد کردم با صراحت اتهام‌های نادرست را پس بگیرد که نیازی به اقدامات قانونی افراد و خانواده‌هایی که ناجوانمردانه و مظلومانه هدف تیرهای ناسزاگویی قرار گرفته‌اند، نباشد.

از صدا و سیما هم خواسته شد که فرصتی در اختیار طرفهای ذیحق براساس مقررات سازمان قرار دهد که از خود دفاع نمایند. گرچه در گذشته به بخشی از این اتهامات پاسخ داده شده و رئیس قوه قضاییه وقت جناب آقای یزدی در پایان کار ریاست جمهوری اینجانب، در عمل به اصل 142 قانون اساسی رسماً اعلام پاکی و منزّه بودن خانواده رئیس‌جمهور و حتی کم‌شدن دارایی‌ها در دوران مسئولیت را نمودند، ولی تکرار اتهام تکرار جواب را می‌طلبد.

مع‌الاسف، این دو پیشنهاد خیرخواهانه عملاً پذیرفته نشده و رهبر معظم هم صلاح را در سکوت‌شان دیدند و بی‌شک جامعه و بخصوص نسل جوان نیازمند اطلاع از حقیقت است. حقیقتی که با اعتبار نظام و همدلی ملت ارتباط جدّی دارد و اگر محدود به حق چند نفر بود؛اقدام به نوشتن چنین نامه ای نمی کردم.

معتقدم جناب‌عالی بخوبی می‌دانید که اینجانب و بسیاری از بزرگان تأثیرگذار انقلاب و حتی خود جناب‌عالی از دوران مبارزه و سالهای اول انقلاب و در تعدادی از مقاطع مورد تهاجم افراد لاابالی و ضدانقلاب بوده‌ایم و همیشه صبورانه تهمت‌ها و اهانت‌ها را پشت سر گذاشته‌ایم و در دور جدید تهمت‌ها و هجمه‌ها هم از حدود پنج سال پیش تاکنون دندان روی جگر دارم و بخاطر خداوند و مصالح انقلاب و کشور اندوه خویش را مکتوم می‌د‌ارم و از این جهت هم مورد گلایه بسیاری از دلسوزان اسلام و انقلاب و بستگانم قرار می‌گیرم ومهم این است که اینبار این تهمت ها توسط رئیس جمهور و در رسانه ملی مطرح شده است. البته در موقع مناسب انحرافات و حق‌کشی‌های ناگفته انتخابات و اعمال دولت نهم در اختیار مردم و تاریخ قرار خواهد گرفت،

تاریخ گواه است که اکثریت مردم متعهد و انقلابی مان کمتر تحت تأثیر خلاف‌گوئیها قرار می‌گیرند و دلیل آن آراء افتخارآمیز مردم به اینجانب در آخرین انتخابات مجلس خبرگان رهبری است و نیز خوب می‌دانید که در جریان انتخابات جاری، تاکنون به خاطر مسئولیت های رسمی ام در رسانه ها مطلبی به نفع یا ضرر افراد و جریانهای درگیر در انتخابات نگفته‌ام و در موارد ضروری به کلیاتی مبتنی بر حضور حداکثری مردم در پای صندوقها و سلامت انتخابات اکتفا کرده‌ام و رسماً گفته‌ام برنامه شرکت در انتخابات ندارم.

چهار نامزد موجود برای آمدن به صحنه با اطلاع از نظر و سیاست اینجانب از من نظر نخواسته‌اند و بعد از نامزدی هم از اینجانب درخواست حمایت نکرده‌اند و اگر هم در جلساتی بهم رسیده باشیم، چیزی جز همان کلیات فوق‌الذکر را از من نشنیده‌اند و اگر حزب یا گروهی در مورد جهت‌گیری در انتخابات نظر خواسته‌اند، گفته‌ام براساس آیین‌نامه خود عمل کنند و حقیقتاً آنها با تصمیم‌خودشان و همکارانشان در صحنه‌اند و عمل می‌کنند و انصافاً تهمت دست‌نشانده بودن آنان ستم و بی‌حرمتی غیرقابل توجیه است.

بجاست که به این حقیقت هم توجه شود که احتمالاً عوامل دولت از نظر اینجانب مطلعند که من ادامه وضع موجود را به صلاح نظام و کشور نمی‌دانم و خود جناب‌عالی هم از این نظر من مطلعید و دلایل آن را هم می‌دانید. ولی این نظر را رسانه‌‌ای نکرده‌ام و خود عوامل دولت در این مورد بزرگ‌نمایی کرده‌اند که هدف بزرگ‌نمایی در آن مناظره روشن شد.

با اینهمه بر فرض اینکه اینجانب صبورانه به مشی گذشته ادامه دهم، بی‌شک بخشی از مردم و احزاب و جریانها این وضع را بیش از این بر نمی‌تابند و آتش‌فشانهایی که از درون سینه‌های سوزان تغذیه می‌شوند، در جامعه شکل خواهد گرفت که نمونه‌های آن را در اجتماعات انتخاباتی در میدانها، خیابانها و دانشگاهها مشاهده می‌کنیم.

اگر نظام نخواهد یا نتواند با پدیده‌های زشت و گناه‌آلودی مثل تهمت ها ؛ دروغ‌ها و خلاف‌گوییهای مطرح شده در آن مناظره برخورد کند و اگر مسئولان اجرای قانون نخواهند و یا نتوانند به تخلّف‌های صریح خلاف قانون در اعلان افراد به عنوان فاسد که فقط بعد از اثبات تخلّف در دادگاه قابل اعلان است، رسیدگی کنند و اگر فردی در موقعیت ریاست جمهوری بدون مراعات ‌شأن منصب مقدسش خود را مجاز به ارتکاب چنین گناهان کبیره و اخلاق‌شکن علیرغم سوگند به مراعات شرع و قانون بداند، چگونه می‌توانیم خود را از پیروان نظام مقدس اسلامی بدانیم؟

رهبری معظم انقلاب؛

اکنون که امام راحل (ره) آن پیر فرزانه و حلّال مشکلات و ملجاء همه و یار صبور و دیرینه هر دوی ما آیت‌الله شهید مظلوم دکتر بهشتی و بسیاری از همسنگران قدیم که یا به فیض عظمای شهادت رسیدند و یا به دیار باقی شتافتند ؛ در بین ما حضور ندارند، شما مانده‌اید و من و معدودی از یاران و همفکران قدیم. از جناب‌عالی با توجه به مقام و مسئولیت و شخصیت‌تان انتظار است برای حل این مشکل و برای رفع فتنه‌های خطرناک و خاموش کردن آتشی که هم اکنون دودش در فضا قابل مشاهده است، هرگونه که صلاح می‌دانید اقدام مؤثری بنمایید و مانع شعله‌ورتر شدن این آتش در جریان انتخابات و پس از آن شوید.

لذا در فرصت باقی‌مانده ضروری به نظر می‌رسد خواسته حق حضرت‌عالی و مردم در خصوص انجام انتخاباتی سالم و پرابهت و حداکثری تحقق یابد. کاری که می‌تواند عامل نجات کشور از خطر و باعث تحکیم وحدت ملی و اعتماد عمومی باشد و فتنه‌گران نتوانند با حدس و گمان نصّ پیامتان در مشهد و در مرقد امام راحل را با هوس خود تحریف کنند و با نادیده گرفتن قانون، بنزین بر آتش‌افروخته بریزند.

سر چشمه شاید گرفتن به بیل ، چو پر شد نشاید گرفتن به پیل

دوست، همراه، و هم سنگر دیروز، امروز و فردایتان

اکبر هاشمی رفسنجانی

عصر ايران

Advertisements

98 پاسخ to “متن كامل نامه مهم هاشمی رفسنجانی به رهبر انقلاب درباره احمدي نژاد”

 1. محمد Says:

  با سلام
  به نظر من و آن چیز هایی که دیدم هیچ شکی در مفسد بودن هاشمی رفسنجانبی و طرفدارانش نیست.و از اینکه تبدیل شده به اشعس ابن قیس معلوم است

  —————-
  سلام
  پاسخ شما در اين مقاله است.
  دوست محترم كاري كه احمدي نژاد ميكند هوچي گري و عوامفريبي است. چهار سال كوچكترين اقدامي در اين مورد نكرد. حتي پاليزدار را كه همين حرفها را زده بود محكوم كرد!
  از طرفي كيست كه از نيات پليد احمدي نژاد و باند پشتيبان وي خبر نداشته باشد. حلقه شوم . . .

  • افشین Says:

   احمدی گشاد . . . تو کشور . عشق است فقط خودم و خودت (هاشمی رفسنجانی) و رهبر فرزانه( آیت الله خامنه ای )

 2. rrkh Says:

  خدا عاقبت هممون رو به خیر کنه
  این وسط فقط دودش میره توی چشم مردم

 3. ناشناس Says:

  امروززنجیر انسانی در رشت سبب شد احمدی نژادبه رشت نیادید

 4. درود Says:

  مرگ بر انتری نژاد

 5. مهرداد Says:

  از اینکه میگن احمدی نژاد ریس جمهور وطتنمه از ایرانی بودن خجالت میکشم

 6. چیز Says:

  همتون دروغ گویید ، فکر می کنید مردم نمی دونند بچه های هاشمی چه غلطی می کنند. یک نفر هم که پیدا شده شجاع باشه مثل تاتار سرش ریختید. تمام اینترنت رو از دروغهاتون پر کردید بعد میگید ما تبلیغات نداریم .

  • ناشناس Says:

   اینکه رفسنجانی دزده سالهاست بر سر زبونه هر فردی است از یک بازاری تا یک کارگر ساده جوری شده که تا تو تاکسی میشینیم همه حرفا سر دزد بودن اینو اونه بدون ترس از اینکه یک اطلاعاتی نشسته باشه تو ماشینش. پس اینکه بخوای حرفه به این قدیمی رو تکرار کنی نشانه شجاعت نیست . اینکه بخوای خرشو بگیری پولای مردم بدبخت از حلقومشون در بیاری شجاعته .
   این که رفسنجانی دزده چه دخلی به این انتخابات داره ؟الانی که دیگه هیچی ته دیگ این کشور نمونده که بخواد به منو تو برسه
   البته چرا به بعضیا هم رسیده
   چرا اون موقع که آقای احمدی نژاد به دستور اون 2 رئیس جمهور به فرماندهی و شهرداری رسید تو بخور بخورا بود چیزی نگفت
   من هم ایرانیم هم المانی اما به ایرانی بودن خودم به خاطر گذشته درخشانش افتخار میکنم اما چرا باید همه جا کتمان شه که من ایرانیم واسه اینکه به من میگی ترویسم احمدی نژاد . من از هیچی ایران استفاده نکردم نه نفت نه گاز فقط اسم با شکوهشو پشت فامیلم میخوام.
   آتنا آریا

   • ناشناس Says:

    من یک کارگر ساده از مردم عادی هستم ای دوستداران احمدی نژاد آگاه باشید که دوره شما سر اومده و خدا را چه دیدید شاید شما 80 سال بدون قانون و محاکمه حصر خانگی شدید .
    آقای احمدی نژاد خیلی جولان داده بعد از انتخابات اگر روس اش را ملتی که رای آنها دزدیده شده و آقایانی که بهشان تهمت زده شد و آقای موسوی و طرفدارانشان نکشیدند ا ملت بی غیرتی هستیم.
    احمدی نژاد خوب میدونه تو ایران 20 درصد موافق نداره و بالای هفتاد درصد ملت دارند فحشش میدند که هر روز خودش و خانواده اش کام روا باشند.

 7. علی Says:

  مرگ بر دیکتاتور
  احمدی دیکتاتور است

 8. ناشناس Says:

  مرگ بر دولت مردم فریب

 9. عاشق وطن ونظام Says:

  وجود چنین افرادی (احمدی نژاد واطرافیان) لکه ننگین بعد از حکومت قاجار است.مرگ بر ننگ تو …

 10. ناشناس Says:

  اگه میخواست افشاگری کند در طول 4 سال گذشته چرا چیزی عنوان نکرد ؟
  پس در این زمان ، این عمل نامی جز هوچیگری نداشته و هدفی جز کسب قدرت به هر قیمت ندارد .

 11. علیرضا Says:

  احمدی نژاد یک تیغه که تو چشم همه مخالفاش رفته و من از این امر خوشحالم .بترکه چشم همه اونایی که چشم دیدنش رو ندارن

 12. مهرداد Says:

  عجب اشفته بازاری است این کشور.به راستی که سری است و هزاران سودا. این شکلی رو من یه بار در ابتدای انقلاب دیدم و یادمه که تنها هشت سال جنگ توانست ارامش کنه.اهورا مزدا نگهبان این سرزمینه نترسید ضد ضربه و واتر پروقه ولی خود اتیشه چون از میترا هم اتیش بوده و داغ وخورشیدی

 13. دولت خدمتگذار Says:

  حرف حق تلخه آقاي مفسد هاشمي رفسنجاني

 14. غزل Says:

  احمدی نزاد مردی است مفسد و خیانت کار که با روح شیطانیش ملت را به فساد کشاند.حیوان متظاهری که پولهای برباد رفته از ملت را برای خود به محصولی می سپارد و زندگی ساده ای از خود را برای مردم در تلویزیون به تصویر می کشد.اما ثروت میلیاردی خود را به دست محصولی می سپارد تا برایش پنهان کند.
  مرگ بر احودی نزاد خائن
  دروغگوی متظاهر

 15. امیر Says:

  مرگ بر احمدی نزاد

 16. محسن Says:

  کروبی = دروغ

  موسوی = دروغ

  رضایی = دروغ

  احمدی نژاد = عزیز دل برادر

 17. امين Says:

  اينا تو اين 4 سال نتونستند دزدي كنند حالا مي خواند يكي از خودشون بشه تا هر كاري خواستند بكنند.

 18. طالب حق و حقیقت Says:

  جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا
  به راستی که حق آمد و باطل نابود شد همانا باطل نابودشدنی است.
  سوره اسرا آیه 81

 19. طرفدار ولایت فقیه Says:

  متاسفانه از مضمون نامه چنین برمی آید: یا علی به مالک بگو برگردد وگرنه…

 20. علي Says:

  حالا كه بازار مناظره گرمه خوبه كه مقام رهبري هم با آقاي رفسنجاني و … يك مناظره بكنند بلكه اطلاع رساني كامل شود

 21. reich Says:

  چيه حالا كه بعد از اين همه سال يه مرد پيدا شده اين هاشمي لجن با دور وبرياشو سوزونده همتون فحشو بدو بيراه كشيديد بهش.؟
  لياقت ايراني جماعت حكومت اكبر كاهن اعظمه…………….

 22. NO 11 Says:

  ايولااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
  اكبر و خاتمي و همه زالوها نيست و نابودشن …
  بعد از اين همه سال كه هر غلطي خواستن كردند چه حالي ميده رو شدن چهره پستشون.

 23. پای درس علی(ع) Says:

  خلاصه حکمتی از نهج البلاغه: در جریان جنگ صفین شخصی نزد علی(ع) آمد و گفت: یا علی تو حقی یا معاویه؟ حضرت در پاسخ فرمود: اشکال تو این است که حق را نشناخته ای، اول حق را بشناس سپس ببین من در مدار حقم یا معاویه.
  در توضیح خطاب به آقایان محترم باید عرض کنم داشتم داشتم حساب نیست دارم دارم حساب است. در ضمن آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است!!! اگر بر پاکی خود ایمان دارید لطفا نترسید وگرنه….

 24. علي Says:

  ايشون بعد اين همه سال پيدا نشده! چهار سال است رئيس جمهور اين كشور است اگر واقعا دلسوز اين مسائل بود در اين مدت اقدام مي كرد اما بجاي آن در اين مدت جز ريا و دروغ و خواري و خفت چيزي تحويل ملت نداده، گراني و تورم و بيكاري بجاي خودش!
  به فرض كه هاشمي و فرزندانش مشكل داشته باشند. اين چه ربطي به مناظره رياست جمهوري دارد؟!! اين ترفندها ديگر كهنه شده!
  كاهن هاي اعظم جنتي و مصباح و دارو دسته متحجر آنهاست. ضمن اينكه اين مطالب به معناي دفاع از هاشمي نيست. مملكت قوه قضائيه دارد اگر مشكلي هست بايد از آن طريق پيگيري ميشد. طرح اين مسائل در شب انتخابات جز عوامفريبي و فرافكني نيست. احمدي نژاد پرونده شكست خورده و ننگيني دارد كه براي فرار از آن مباحث را به اين سو كشاند.
  بعلاوه، اگر كسي از بيت المال ملت دزدي كند شامل خود احمدي نژاد ميشود كه از تمامي امكانات دولتي براي تبليغات استفاده كرد. اما ايشان در كنار دزدي اموال ملت، به هيثيت و ناموس مردم نيز تجاوز كرده و در طول اين چهار سال به حريم زنان، دختران و جوانان اين كشور را مورد تاخت و تاز قرار داده. يادمان باشد چه ظلم و ستمي بر آنها بخاطر پوشش در همين خيابانهاي شهر كه نكردند. از دادن هرگونه مجوز به گردهم آيي زنان جلوگيري كردند و آنها را فله اي به زندان روانه كردند. . . . بازم بگم!!

  • شیدا Says:

   هموطن عزیز ربطش اینه که آقای هاشمی دید دیگه نمیتونه مستقیما بیاد تو انتخابات جناب مهندس موسوی رو بازیچه کرد فرستاد وسط معرکه خودشم از پشت پرده شده عروسک گردان،واقا تعجب میکنم از اونایی که تا چند وقت پیش به خون این آقا تشنه بودن حالا ایشون شدن مظلوم و این عده وکیل مدافعش

   • سمي Says:

    حداقل اينه كه اگه آقاي موسوي رييس جمهور مي شد امكان اينكه بتو نيم سرمو نو پيش بقيه كشورا بالا بگيريم وجود داشت.احمدي نژاد واسمون چكار كرده تا به حال؟كارش شده سر زدن به مردم روستايي و شستشو دادن مغز 1مشت آدم بي سواد و بدبخت.به جاي اينكه اينهمه به جوونا راست و چپ گير بده و توي خيابونا دنبالشون بذاره بهتر بود به اوونا حق انتخاب بده.آزادي بيان بده.واسشون كارو درآمد در نظر بگيره…

 25. حسین Says:

  واقعا شجاعت آقای احمدی نژاد ستودنیست آقای هاشمی مردم خیلی آگاهند وبهتر ازهرکسی آمار خانواده ی حضرت عالی را دارند از شخصیتی مثل شماکه همیشه در روزهای سخت ناجی کشور مابودی پنهان کاری ومیدان داری بیش از حد به فرزندان محترمتان خیلی از گفته های مولا علی (ع) بعید است
  زحمات خود رابه این صورت به باد ندهید…(به باد دادید)…

  • علي Says:

   بد نيست بدانيد احمدي نژاد مهره اي بيش نيست. آنهايي كه او را جلو انداخته اند قبلا خيلي ها را براي اهداف خودشان قرباني كرده اند.
   كسي كه فقط و فقط دو فيلم «هاله نور» و «دختر انرژي هسته اي» احمدي نژاد را نگاه كند متوجه مي شود ايشان يك آدم روان پريش بتمام معنا است. يك نوع بيماري كه طرف در توهم زندگي ميكند و حرفهاي دروغ خودش را هم با جديت باور مي كند.
   دلم از اين بابت برايش ميسوزد چون بدبخت بزودي نفله خواهد شد و همين ها هم كه او را جلو انداخته اند پشتش را خالي خواهند كرد. ميگيد نه ! منتظر بمانيد.

  • علی Says:

   من تعجب میکنم چرا طرفدارهای به اصطلاح (دکتر) احمدی نژاد چرا اینقدر به همه توهین و فحش میدهند و تکیه کلامشان ناسزاگویی است . و اثری از ادب و ترحم در وجودشان نیست . در ثانی اگر هاشمی خورده نوش جانش . خوردن هاشمی خیلی بهتر از بردن کشورهای دیگر و کمک کردن به کشورهای تروریستی است . در ضمن چرا در دوران ریاست جمهوری این به اصطلاح دکتر اینگونه مردم بیچاره را کتک میزنند و در بدترین شرایط ممکن میکشند.

  • علی Says:

   در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد اثری از عدالت بود که این آقا از تبعیض نژادی صحبت میکند . اول عدالت بعدا …….

 26. رضا Says:

  می تونم بپرسم علت شهادت حضرت علی(ع) چه بود
  جواب:اجرای عدالت
  پس بیایید مردم کوفه نباشیم

 27. رامیم Says:

  دوست من درود!
  من برای تداوم عدالت و آزادی و صداقت (پایان دادن به دروغ و دروغگویی مدعیان دروغین اصلاحات) و مبارزه با مفسدان مست قدرت و در یک کلام برای ادامه پیشرفت های کشورم برای بار دوم، دولت مهرورز دکتر محمود احمدی نژاد که خود را نوکر مردم می داند، نه ارباب، انتخاب کردم و رای خودم را به ایشان دادم…
  سرفراز باشی میهن من؛ بدرود/.

  • مهاجر Says:

   سلام،
   در اين كه امروز مصداق بارز “دروغ” و “نيرنگ” احمدي نژاد است فكر نمي كنم كسي ترديدي داشته باشد. اصلاح طلبان يك حسن اگر داشته باشند همين “صداقتشان” است وگرنه، نه مثل احمدي نژاد پشتوانه هاي آنچناني مالي و “معنوي!!” دارند و نه مثل ايشان شومن دروغ پرداز و پرده در تمام عيارند.
   با اين وجود، به انتخاب شما بعنوان يك شهروند در اين انتخابات احترام فراوان قائلم و اميدوارم همه به اين باور برسند كه در سياست بايد به آراي اكثريت مردم تكيه كنند. و در همين حال حرمت آرا و عقايد اقليتهاي سياسي، فكري و مذهبي را نگاه دارند.

   • رامیم Says:

    درود مجدد
    در اینکه شما به شدت تحت تاثیر جنگ روانی قرار گرفته اید، تردیدی نیست.
    مردم مصادیق را به خوبی تشخیص داده اند و من با کمال میل آماده ام به شما ثابت کنم که دروغگو کیست…
    ممنون از اینکه منطقی هستید…
    شاد باشید؛ بدرود/.
    ———–
    سلام
    بهتر نيست بجاي انگ زدن مطلبتان را بفرمائيد؟!
    در اين كه دروغگو كيست بايد از آيت الله آملي پرسيد… همين يك مورد كافي نيست؟!
    در ضمن دوست محترم دروغگويي يكي از موارد بارز اين دولت است. دشمن تراشي، فرصت سوزي، هوچي گري، عوامفريبي، نفاق، خفقان، . . . . و خميني زدايي و حمله به سنگرهاي مردم سالاري از جمله مجلس…
    شما با كدام منطق كشتار مردم بيگناه را در خيابانها توجيه مي كنيد اينها برادران و خواهران من و شمايند!؟ مشتي اوباش مزدور را با استفاده از پوشش نام بسيج (بسيجي واقعي آنها بودند كه جان خود را در مقابل دشمنان مردم در جبهه ها سپر گلوله بيگانگان كردند- روحشان شاد) به جان مردم انداختن در سيره و سفارش كدام عالم ديني تشيع توصيه شده؟!

 28. ناشناس Says:

  در سال های نه چندان دور که دوم خردادی ها هاشمی را به لجن کشیدند چرا سکوت کرده بود حالا که حقایق رو شده با جسارت وبی ادبی نامه به رهبر می نویسد وتهدید به اشوب وبلوا می کند به طور یقین وصددرصد مطمئن باش اینبار اگر بلوائی به پا شود این یزیدیان وزراندوزان هستند که نابود خواهند شد چرا که راه حق همیشه پایدار وماندنی است .کسی که امکان تربیت چند تا فرزند که از گوشت وپوست او هستند را ندارد چطوری می خواهد فرزندان مارا تربیت کن الله اعلم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  —————–

  يكي از اين زراندوزان و شايد سردمداران آنها بلحاظ ثروت و حرامخواري فعلا صادق محصولي وزير كشور دولت «مهرورز!!» و «عدالت گستر!!» . . . است! تكليف اين قارچهاي تازه روئيده رو مشخص كنند بعد هم نوبت بقيه خواهد رسيد.

 29. ایرانی Says:

  چرا مردم در خوابند ؟ آیا نمی دانند؟ یا خود را به نفهمی زده اند ؟ چرا از اکبر شاه حمایت می کنید ؟ بازار طلای ایران در دست کیست؟ این همه زیر خاکیها که قاچاق می شود کار کیست؟ احمدی نژاد؟؟؟؟؟ نه به خدا همه اش زیر سر آقا ****یاسر**** بله . مردم بیدار شوید نه وقت خواب است نگذارید این ثروت اندوزان چپاول گر کار مملکت را مختل کنند. این همه سال چرا برای رهبر نامه ننوشتی؟از درد مردم ننوشتی؟حالا که یکی پیدا شده که حقیقت را می گوید نگران شدید؟ای طلحه ها وزبیرها وعایشه های زمان بدانید که تا دولت مهرورز روی کار است ریالی نتوانید خورد.چرا از این آخوند درباری حمایت می کنید ؟ او آشکارا تهدید به اغتشاش می کند. مگر 18 تیر یادتان رفته؟ بدانید بدانید بدانید ملت بیداراست .بسیجی بیدار است. دانشجو بیدار است .این بازیهای پوچتان را تمام کنید . اگر آبرو وجایگاه (رفسنجانی،ناطق،خاتمی)دارید ومردی هستید خودتان به میدان بیایید . چرا بعضی را آلت دست خود قرار داده اید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 30. asa Says:

  رهبران انقلاب بدانند که در تمام این 30 سال با دین مردم بازی کردند برای حکومت کردن.
  امیدوارم روزی همه شما را به دار بیاویزند و شروع اعدامتان با آیاتی از کلام الله مجید باشد.
  خدواندا اینان دین اسلام را از ما گرفتند ما را به دینت بدبین کردن. با احساس جوان ها به نام دین بازی کردند. خداوندا به خداوندیت قسم می دهم با همین قران و ال محمد حقوق ما را از این رهبران نظام بگیر.
  دوست دارم موقع جان دادنتون مردم جان دادنتان را ببیند. مطمئن باشید اگر بمیرید بر سر قبرتان چه خواهد آمد به فرزندامان خواهیم گفت که بر سر قبرتان چه آورند.

 31. دولت مهر Says:

  لازم است به اطلاعتان برسانم که روزنامه ی آفتاب یک روزنامه ی دوم خردادی می باشد. بهتر نیست اظهارات روزنامه ای را ثبت کنید که حقیقت را مبنای کار خود قرار داده است؟ و نکته ی دیگر اینکه من هر روز ، روزنامه ی کیهان را می خوانم( یعنی روزنامه ای که جناب آقای شریعتمداری مدیر مسئول آن هستند) و دقیقا عکس مطلبی را که شما نوشته اید را خوانده ام به این شرح:
  »دکتر احمدی نژاد برای همه ی اظهارات خود مدرک و سند دارند»
  پس بهتر است چشمان خود را باز کرده و تنها از یک جهت به اینگونه مسائل مهم نگاه نکنید دوست عزیز!!!!

 32. قلب ملت Says:

  او احمدی نژاد است
  مردانه در جهاد است
  قلب تمام ملت
  برای او ستاد است

 33. محمد Says:

  سلام. من فقط به این گداهایی که به احمدی رای دادن میگم : منتظر باشین خار همه تونو تو این 4 سال …..

 34. من Says:

  حالا نون 250 بخورید هاشمی را مهدی هم یاد می کنید

 35. فاطمه زهرا Says:

  خدا مي داند چه كسي راست مي گويد ولي عقل حكم مي كند كه حرفهاي احمدي نژاد را قبول كنيم چون رفسنجاني همان زبير است كه حالا بخور بخور هاش كم شده اين جور نامه اي نوشته
  يكي نيست بهش بگه مردك تو خر كي هستي كه تقاضاي عزل دكتر رو مي كني
  در ضمن بچه ها خيلي زشته كه مي گيد طرفداراي احمدي همه روستايي و بي سوادند من نه روستايي ام نه بي سواد
  21ساله دانشجوي سال سوم خراساني
  ولي احمدي نژاد رو مثل رجايي دوست دارم رجايي رو نديدم ولي از عكس ها و فيلم ها و كاراش مشخصه

 36. مهدی Says:

  هاشمی چه خبر بیا بابا یه کم از این پولها را هم به من دانشجویی که ترمی 700هزار تومان میدم و بعد بیکار میمونم بده .
  تا دکتر سرش گرمه بیا از ایران بریم . اونجا با پولهات خیلی کارها میتونیم بکنیم.با هم یه شرکت میزنیم . باهم مریم پارک. باهم میریم کوه. باهم میریم هالیوود خلاصه بریم یه جاییکه دکتر نتونه مچ گیری کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 37. تسنیم Says:

  خجالت بکشید. چه طور وقتی خاتمی از صندوق بیرون میاد تقلب نشده؟؟؟
  دوره قبل که احمدی نژاداز وزارت کشور اصلاحات رای آورد، این دوره هم خیلیا شناختنش و رایش بیشترشد.
  شما فقط 4تا آدم مثل خودتون و دور و برتونو می بینید که طرفدارای موسوین الکی شلوغش می کنین و نظامو زیر سوال میبرید از اولم معلوم بود آرای دکتر بیشتره وبا این همه تخریب مخالفان بیشترم شد برای اینکه کاراشون زشت بود مخصوصا اون سی دی مزخرف 90 سیاسی.
  تازه همین 13میلیونم موسوی به اعتبار خاتمی و شلوغ بازیای سبزش ازبچه قرتیا آورد وگرنه ایشون حتی مسلط به صحبت کردن هم نیستن چه برسه به…
  البته باید بگم یکسری مردمم در اصل طرفدار آقای رضایی بودن اما چون مخالف جریان اصلاحات بودن از ترس اونا به احمدی رای دادن واسه همینم آرای رضایی کم شد.
  یادتون باشه آرای دکتر تو شهرستانا و روستاهاخیلی بیشتر از موسوی بود. وآقای موسوی حتی تو ایرانیان خارج از کشورم رایش از همه کمتربود!!!
  شما هم دیریازود مجبورید رای ملتو بپذیرید.
  جریان اصلاحات برای همیشه مرد…[عصبانی][عصبانی]

 38. م Says:

  اگه مردی به توجه کن
  یکی از راه های شناخت کاندیدا ها شناخت طرفداراشه(در علوم اجتماعی روز) من با این کار هایی که طرفدارای موسوی امروز دارن می کنن خجالت میکشم بگم به موسوی رای دادم
  یکی از راه ها سخنرانی هاست (مطابق علوم اجتماعی روز) قبل از انتخابات
  رهبر: دشمنان می خواهند اتحاد شما را از بین ببرند
  *احمدی نژاد:هر کسی رئیس جمهور شد من بهش خدمت میکنم*رضائی:اگه من یا شما رئیس جمهور بشیم چی کار می کنیم*کروبی:احمدی نژاد رئیس جمهور بشه = شرایط نامناسب*موسوی:مردم به من رای بدید
  کلی مردم از موسوی برگشتن
  شناخت دشمنان (مطابق علوم اجتماعی روز)
  دشمنای احمدی نژاد:آمریکا و اسرائیل با انتشار آمارهایی مطابق معیار های نامشخص
  در زمان انتخابات اسرائیل اعلام کرد ((وجود احمدی نژاد باعث موفقیت ما بود)) و قبل از آن ((احمدی نژاد تحدیدی برای اسرائیل است)) همه ترفند بنی صدر برای ریاست جمهوری را می دانید»ملاقات مکرر با امام» ترفند اسرائیل برای جلوگیری کردن از انتخاب احمدی نژاد»ما (اسرائیل- در صورتی که می داند مردم مخالف اسرائیل هستند) موا با احمدی نژادیم»
  در همان زمان موسوی از اسرائیل حمایت میکند.
  امام خمینی (ره) : اسرائیل باید نابود گردد.
  موسوی : حرف امام نابودی اسرائیل نبود ما باید به اسرائیل بگوئیم طبق قوانین عمل کند.
  امام خمینی (ره) : آمریکا دشمن ماست.
  موسوی :ما با آمریکا هیچ دشمنی نداریم.(قبول دارم کشور موفق باید با همه مرتبط باشه اما آمریکا که دشمن ماست باید یه صورت برابر در مقابل ما حق داشته باشه اگه این جور نباشه ما به آمریکایی تعظیم کنیم چه فرقی با دوره قاجار و پهلوی داریم)
  مردم آگاهند. اونایی که رای شون چیز دیگه بود مطمئنا گول خوردن. پس شما سعی نکنین از دشمن حمایت کنین و به مردم رو با حرفایی که منطق توش نیست گول بزنین.

  • yousef Says:

   avalan kash bade 30 sal marg bar amreica ya asrail goftan oona az pishrafteshoon baz moonde booodan .dam az ajtemay boodan mizani azizam vali az vaziat mardom engar hichi halit nist va faghat be onche too basij yad gerfty aktefa kardi ….ba marg bar amreica goftan kary pish nemire joz vase ye adey az shoma ke poole ino ke chan bar marg bar america goftino migirin

 39. عشاق احمدی نژاد Says:

  میر حسین موسوی آشغالی بیش نیست که با دروغهای چرتش هر چی سوسول و بچه قرتی بود دور خودش جمع کرده دوران اوایل انقلاب یادتون رفته که چه بلایی سر مردم آورد هر کی رژ لب میزد لبشو با تیغ میبرید هیچ جوونی جرات نداشت موهاش بلند کن یا کراوات بزنه و هزار چیز دیگه از پدر و مادراتون بپرسید بیشتر میدونن کسایی که به موسوی رای دادن فقط دنبال کسافت بازی و بخاطر خونه هایی هست (خانه فساد) که آقای موسوی تو کتاب تبلیغاتیش نوشته .همون بهتر که رای نیاورد والا مملکت به گند کشیده میشد من افتخار میکنم که دکتر احمدی نژاد رییس جمهور ایرانه

  • yousef Says:

   shoma baiyad aftekhar konid chon be marhemat adamay mesle ahmady amrooz tooo har koooche pas kooche ye khooone fesad hast ..boro bebin bishtare in fesad ha babate chie vaghty sarmaye mardomo daran 2 dasty be hezbolah va amsal oon midan baiyad dokhtare irani vase noone khoshkesh bere be tarafe fesad age ye zare ghirat dashty in soalo az khodet mikardy chera baiyad isarmaye ma bere vase kasani ke ye roooz az inja loghme migiran ye roooz az jayy dige

 40. مهنوش Says:

  دمت گرم واقعا همین بود که گفتی منم افتخار میکنم به رییس جمهورم .

 41. MR2 Says:

  اگه مردی توجه کن
  یکی از راه های شناخت کاندیدا ها شناخت طرفداراشه(در علوم اجتماعی روز) من با این کار هایی که طرفدارای موسوی امروز دارن می کنن خجالت میکشم بگم به موسوی رای دادم
  یکی از راه ها سخنرانی هاست (مطابق علوم اجتماعی روز) قبل از انتخابات
  رهبر: دشمنان می خواهند اتحاد شما را از بین ببرند
  *احمدی نژاد:هر کسی رئیس جمهور شد من بهش خدمت میکنم*رضائی:اگه من یا شما رئیس جمهور بشیم چی کار می کنیم*کروبی:احمدی نژاد رئیس جمهور بشه = شرایط نامناسب*موسوی:مردم به من رای بدید
  کلی مردم از موسوی برگشتن
  شناخت دشمنان (مطابق علوم اجتماعی روز)
  دشمنای احمدی نژاد:آمریکا و اسرائیل با انتشار آمارهایی مطابق معیار های نامشخص
  در زمان انتخابات اسرائیل اعلام کرد ((وجود احمدی نژاد باعث موفقیت ما بود)) و قبل از آن ((احمدی نژاد تحدیدی برای اسرائیل است)) همه ترفند بنی صدر برای ریاست جمهوری را می دانید»ملاقات مکرر با امام» ترفند اسرائیل برای جلوگیری کردن از انتخاب احمدی نژاد»ما (اسرائیل- در صورتی که می داند مردم مخالف اسرائیل هستند) موا با احمدی نژادیم»
  در همان زمان موسوی از اسرائیل حمایت میکند.
  امام خمینی (ره) : اسرائیل باید نابود گردد.
  موسوی : حرف امام نابودی اسرائیل نبود ما باید به اسرائیل بگوئیم طبق قوانین عمل کند.
  امام خمینی (ره) : آمریکا دشمن ماست.
  موسوی :ما با آمریکا هیچ دشمنی نداریم.(قبول دارم کشور موفق باید با همه مرتبط باشه اما آمریکا که دشمن ماست باید یه صورت برابر در مقابل ما حق داشته باشه اگه این جور نباشه ما به آمریکایی تعظیم کنیم چه فرقی با دوره قاجار و پهلوی داریم)
  مردم آگاهند. اونایی که رای شون چیز دیگه بود مطمئنا گول خوردن. پس شما سعی نکنین از دشمن حمایت کنین و مردم رو با حرفایی که منطق توش نیست گول بزنین.

 42. ف Says:

  بسمه تعالی.
  بر فرض اینکه آقای احمدی نژاد درست بگویند. آیا این انصاف است که در این زمان بسیار حساس این مطا لب مطرح گردد.مگر مملکت دادگاه ندارد . چرا این مطالب درسالهای اخیر به دادگاه ارجاع نگردید.
  آیا اجرت کسی که عمرش را به پای انقلاب ریخته باید اینگونه داد.
  چه کسی درزمان جنگ مواقع حساس که آمریکا می خواست به ایران مستقیما حمله کند خطبه های نماز جمعه را می خواند و آمریکا را فریب می داد. چه کسی بعد از جنگ صدام لعنتی که تا دندان مصلح بود واز اول جنگ هم قویتر شده بود فریب داد و او را با دست خودش وادار به نابودی خودش کرد . بعد از جنگ مملکت خراب و هیچگونه تولیدی نداشت چه کسی 8 سال شبانه روز فعالیت کرد و چرخ مملکت را به راه انداخت.و………بی شک مرد بزرگواری آقای هاشمی رفسنجانی. افسوس که این مطالب را جوانهای امروز ندیدند. خوب است که اگر کسی خدمت کرد خدمتهای آن نادیده گرفته نشود. من عقیده دارم که بعد از بنی صدر لعنتی. مابقی همگی خدمتگذار مردم بوده اند . دولت نهم جناب آقای احمدی نژاد فعالتر و دلسوزانتر بوده است. وسلام . برای سلامتی آقا امام زمان و سلامتی رهبر معظم انقلاب صلوات……………………….

 43. بهاره Says:

  جناب هاشمی و دارو دسته دزدش بهتره به جای این مظلوم نمایی ها بره با دلیل ثابت کنه که دزد نیست !احمدی نژاد گفت اگه مدرکی بر علیه من دارین بیارین تا من پاسخگو باشم ولی موسوی و رضایی و کروبی هیچ مدرکی برای تخریب چهره این دلیر مرد نداشتند کما اینکه کافی بود یک نفر پر رو بشه و به دروغ از او و کارهای او حرف بزنه با اولین شکلیک احمدی شجاع پته خودشو رو می کرد پس همه سکوت اختیار کردندو با التماس یه مشت آدم لات و بی سرو پا رو دور خودشون جمع کردند تا بیش از پیش چهره واقعی و کثیف خود را به نمایش بگذارند و این مهر تاییدی است بر صداقت احمدی که هیچ واهمی از بیان حقیقت ندارد در ضمن رییس جمهور توانا کسی است که توی صحبت هاش کم نیاره و با دلیل حرف بزنه و مثل یک عده موقع حرف زدن به تته پته نیافته و در آخر به خاطر عدم پذیرش توسط اکثر مردم بی جنبه بازی در نیاره و …احمدی دوست داریم . دمت گرم .

  • میانه رو Says:

   دروغ حناق نیست.احمدی نژاد حیا رو ازیاد برده.هاله نور یادتون نیست چه جوری کتمان کرد؟

   • yousef Says:

    doostan shoma ke taraf dare ahmadi hastin?????vaghan vaghty in agha mige man ba amam zaman dar artebatam ya hale noor mibinam che hesy darin ????man migam hamey karash khoobe vali dorooogh be in bozorgio nemitoonam bavar konam chon.dar jayy ke hamay rahbaran jahan oomadan daran be nafe manafe mardomeshoon harf mizanan va masail jahano tahlil mikonan in agha miad az hale noooresh sohbat mikone .hala shoma vasam begin ??

 44. اصلاح طلب Says:

  are ahmagha shoma ha chi midoonid atrafetoon chi migzare.mamlekat dare daghoon mishe .saretoono kardin zire bafo nemibinid.ye kam vaghe bin bashid.fekr mikonid chera migan dolate mardom farib?chon ke ahmadi tooneste ba harfaye ahmaghanash shoma haro khar kone.وای بر این دولت مردم فریب!! نصر من ال.. و فتح قریب

 45. ایرانی Says:

  به نام یگانه فریادرس حقیقی مظلوم.
  خدا بر همه احوال بندگانش آگاه است.
  درود بر حق و مدافع حق.

 46. ali Says:

  احمقی نژاد مثل سگ دو رو است اون موقع که استاندار کردستان بود زیر دولت رفسنجانی مثل سگ … و تعریف و تمجید رفسنجانی را میکرد
  اگه رفسنجانی دزد بوده چرا ایشون نوکر دزد بودند چرا خودشو بیرون نکشید از جمع دزدها
  حالا خودش شده ادم خوبه ارباباش شدن دزد

 47. س Says:

  زنده باد جمهوری اسلامی ایران

 48. mohsen Says:

  من اعتقادی به اتهامات وارده به آقای هاشمی ندارم اگر هم خورده نوش جانش چون هر قدر بخوره به پای احمدی نژاددرحیف ومیل بیت المال نمی رسه.احمدی نژاد مملکت داری کرده ولی با چه میزان هزینه ای؟باید بررسی شود.

 49. حسین Says:

  اگر می خواهید دروغ گو را پیدا کنید یه سری به سایت بانک مرکزی بزنید و آمار تورم را بررسی کنید انوقت متوجه می شوید که آقای احمدی نژاد چه دروغ بزرگی به مردم گفته است. تمام مشکلات این مملکت از بی اطلاعی مردم است. لطفا به تاریخ مراجعه کنید و بیشتر در مورد حضور انگلستان در ایران مطالعه فرمایید. متوجه خواهید شد که . . .فرستاده ی انگلستان است و در حال حاضر ایران مستعمره ی ملکه ی انگلیس. اگر کسی خواهان بحث می باشد این email بنده است hosseinhamed2003@yahoo.com

 50. شاگردسلمونی Says:

  اصلا این محموداحمدی کلا دروغگوه چون خود حاج اقا هاشمی چندسال پیش تو فیلم تبلیغاتیشون فرموند تازگی یه پیکان قسطی ورداشتن ایشون رو چه به مال اندوزی ایشون از استوانه های نظامند اقا یاسر و فائزه خانوم و بقیه اقا زاده ها هم اگر استوانه نباشند دیگه مخروط نظام که هستند این اویل استات و پترو پارسو غیرو هم همه زایده ذهن خبالتی این محمود احمدیه دروغگوه اصلا هرچی بدبختی و تحقیر توجامعه جهانی ورانت خواری و رشوه و فقر و فسادو تبعیض وبیکاری و ریخت وپاش وبگیرو ببند و فلان و بهمان و شهرام وبهرام و غیرو امرو ذالک کار این گور بگور شده تو همین چههههاااااار سال دوره کوفتیشه من که بعنوان یه شاگردسلمونی متعهد از این همه فضاحت سیاه تواین 4سال نمی تونم سرمو تو جامعه جهانی بالا بیگیرم واقعا بداد مملکت برسین

 51. دزدگير Says:

  اختلاص ميلياردي يكي از منصوبين دانشگاه آزاد عزيز ( عزيز = نكبت) و رشوه گيري پسر عزيز و دلبند هاشمي از يك شركت فرانسوي در مناقصه يك پروژه نفتي
  كه جالب است بدونيد كه طرف رشوه بده را در فرانسه به پاي ميز محاكمه نشاندند اما اين آقا زاده در ايران راست راست ميگرده و خرج چند صد هزار توماني هندوانه اسبهاي فائزه خانم ….
  زنده باد دكتر احمدي نژاد
  نابود باد شيطان ثروت اندوز و مردم فريب

 52. مردم Says:

  خوشحالم یکی هست که میاد در بین من و اهالی روستای من که براش مردم فرقی ندارند
  خوشحالم دیگه این قدرتهای مزدور از آوردن اسم ایران واهمه دارند
  خوشحالم که بالاخره این هسته اتم که ذرات رو کنار هم قرار میده واختلاف جرمش بصورت انرژی هسته ای ضهور پیدا میکنه نصیب ما هم شد که حالا همه از قدرت ما وحشت پیدا کنند

 53. سلام Says:

  من فقط میگم ما ایرانی هستیم
  ایرانی از نسل آریایی های شجاع و ملی گرا
  ایرانی هایی که همه در 20020 جز 4 قدرت برتر دنیاییم

  جوون! خودتو خرج اینا نکن!

 54. طرفدار موسوی Says:

  من به موسوی رای دادم ولی خودمونیم هیچ مدرکی مستدل و مستند برای تخلف در انتخابات یا درخواست برای بازشماری رندم چندتا صندوق هم ندادند

 55. منم موسویم Says:

  دوستم راست میگه.
  پس کو اون قانون گرایی که مهندس شعار میداد؟
  چرا با قانون اومد کاندید شد حالا که رای نیاوردیم قانون تعطیل..؟

 56. شهاب Says:

  حداقل 200 صندوق رای بیش از 100درصد داشته.عدم وجود نماینده کاندیداها .اعلام کیلویی نتیجه.کمبود تعرفه از ساعات اولیه و خسته کردن مراجعه کنندگان.عدم تطابق آرای کاندیداها با آرا محل تولدشان . و ……. تازه اینها را من که یک فرد دور از صحنه هستم میدانم.کاش کمی انصاف داشته باشیم.

 57. شبرو Says:

  عودلاجان گیت را بررسی کنید.یادتان باشه قدرت فساد میاره .الا برای معصومین.

 58. مسعود Says:

  در یک روستای 1350 نفری که 800نفر واجد شرایط رای دادن داشته 2000رای برای احمدی بوده. من هم اگه هم مجری و هم شرکت کننده بودم به نفع خودم تقلب میکردم.خداوکیلی شما چی؟؟

 59. مسعود Says:

  آقای (منم موسویم) قانون روز 22خرداد نقض شد.حق گرفتنی است حتی به زور

 60. setare Says:

  baba chera nemifahmid hashemi ham dozde ahmadi ham dozde karoobi ham dozde rezayi ham dozde.
  reghabat beine bado bad tare too in meydoon man be mousavi ray dadam ta aberooye az das rafteye irano beghiram. aghe ahmadi rayis jomhoor she gheda ha ro mineshoone sare mellat mousavi beshe atrafiyanesh mikhoran .
  hadde aghal mousavi kami harf zadanesho balade be mokhalefash khaso khashak nemighe. taze haleye noor nadare va tavahhom zade nist .
  labod 4 sale dighe beghzare ahmadi mighe man emam zamanam.
  in ke mousavi ye aroosake kheyme shab bazi hast va dar asl hashemi karghardan hast ro ham ghaboogl daram.

 61. ناشناس Says:

  اگر میر حسین موسوی رای می آورد وضع حجاب مملکت از اینی که هست بدتر می شد. خدارو شکر که رای نیاورد

 62. یک ایرانی Says:

  امروز دگر دست طلحه ها و زبیرها دارد توسط مالک اشتر زمانه رو می شود…
  هان ای غارتگران بیت المال حال که کسی آمده تا دست شما را رو کند تنتان به لرزه افتاده ….آری آن روز میرسد که نقاب کثیفتان بیفتد و مردم چهره نحس شما را ببینند
  «و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون»

 63. ناشناس Says:

  مرگ بر دیکتاتور احمدی نژاد

 64. مصطفی Says:

  همه آون افرادی که آقای احمدی نژاد در مناظره به عنوان مفاسد اجتماعی و مالی نام برده صحیح بوده و همه مردم از دزدیهای آنها باخبرند و حالا باید دنبال سوراخ موش بگردند

 65. ناشناس Says:

  احمدی نژاد با لو دادن و رسوا کردن هاشمی و امثال هاشمی تونست چند تا رأی جمع کنه . اینو که همه میدونستن هاشمی خلاف کرده. نیاز به گفتن نبود. احمدی نژاد واسه مردم چیکار کرده. یک میلیارد کجاست. حق من و تو هست که بالا کشیده . یه بسیجی میگفت بیخود خودتونو اذیت نکنین چون احمدی نژاد رئیس جمهوره. بچه ها ازش پرسیدن از کجا میدونی. گفت از بس دیشب نوشتیم احمدی نژاد تو برگه های رأی خسته شدیم. متأسفانه هر چی آدم کوته فکره به احمدی نژاد رأی داده مردم ساده و احمق و گدا گشنه که با 100000 تومان ، با سیب زمینی و … گول خوردن . واقعاً متأسفم برای مردم کوته فکر. تبریک میگم به مردم روشنفکر. مرگ بر دیکتاتور

 66. محمد امین Says:

  مناظره شگفت انگیزی بود.این اولین باری بود که اسامی مفسدین که از قضا
  سران و به اصطلاح پایه گذاران و البته خوارج از راه انقلاب بودند،از
  رسانه ملی و به دست یک مسئول عالی رتبه پخش می شد.آیا منتظر همین نبودید؟
  نمی خواستید که احمدی نژاد مفسدین و سران مافیا ها را بشناساند؟بر چه
  کسی فساد مالی کروبی، کرباسچی، فرزندان آقای هاشمی و ناطق نوری و دوستان
  ایشان پوشیده است؟تا دیروز فساد در خانه های اینها بود و امروز آشکار شده
  و شمشیر را از رو بستند.ما منتظر همین روز بودیم.وقت آن بود که مرز بندی
  ها مشخص شود.وقت آن است که ثابت کنیم اهل کوفه نیستیم و رهبر خود را تنها
  نمی گذاریم. زمان سکوت حسن برای حفظ وحدت به سر رسید و اکنون نوبت فریاد
  اباذر ها و قیام حسینی ها است.

  حالا مشکل شما این است که چرا قبل از حکم دادگاه نام این اشخاص مطرح
  شد؟جواب را که دادید،اساسا چون احمدی نژاد چیزی از فلسفه ی وجودی دادگاه
  نمی داند. رو کردن حقایق و دست شما قانون گریزیست.احمدی نژاد اول باید
  خود قاضی دادگاه را به پای محاکمه بکشاند!می فرمایید رئیس تشخیص مصلحت و
  کاندیدای ریاست جمهوری و دوستان و انصار ایشان را به دادگاه خودشان
  بکشیم؟!بد زمانی شده. کسی که حکومت را مفت چنگ خود و خانواده ی خود می
  داند را چطور می توان به سرپیچی از احکام حکومتی و قوانین ملی و اسلامی محکوم کرد؟
  مگر پیش ازاین سعی نکردیم؟ماجرای توتال فرانسه و نظایر آن با پسران هاشمی پیگیری
  نشد؟نه.به خدا قسم که هر چه برای ملت سکوت و سازش شد نتیجه نگرفتیم.دست
  از این زبان بازی ها برای عدالت و قانون و انقلاب بردارید.حداقل برای
  رهبر سجاده آب نکشید.همه ی ما به صراحت می دانیم که هر چه کردیم چاره سازنشد و منتظر یک خروش و فریاد بودیم.و راه حل همین است که شد.همیشه میگفتند احمدی نژاد شهامت نام بردن از مفسدین را ندارد.تحویل بگیرید.نام
  برد.واقعا برخورد شما چه خواهد بود؟سران به اصطلاح فقیه اصلاحات را
  دادگاهی می کنید؟ پاسخ ما روشن است و برخورد محکم احمدی نژاد از حمایت رهبری برخوردار می باشد و
  وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد،ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد.
  می بینیم همه ی کسانی که زخم خورده ی شمشیر عدالت در این 4 سال هستند، در یک جبهه آمدند. حق دارند. مال و جاه دنیا برای منافقان و کسانی که در لباس دین کار دنیا می کنند، ارزش جنگیدن دارد.آمده اند که بی عدالتی را تئوریزه کنند.تا دیروز دادگاهی بودند و اختلاص و رشوه و فسادشان شهره ی خاص و عام بود.حالا دم از مبارزه با بی عدالتی میزنند.
  پیروزی همه جانبه ی محمود احمدی نژاد در مناظره انتخاباتی با آقای موسوی
  را به حامیان راه سبز عدالت تبریک عرض می کنم و از خداوند منان برای
  ایشان و همه ی ملت ایران، سلامت و سربلندی را آرزومندم.
  برای تشخیص جبهه ی حق از باطل یه یاد داشته باشیم که:
  با علی در بدر بودن شرط نیست
  ای برادر نهروان در پیش روست…
  یا علی

 67. راضي Says:

  اي كاش هر چه زودتر همه ي مردم ايران پي به كارهاي عوام فريبانه اين دولت {احمدي}ببرند . اي كاش همه ي مردم ازاده باشند.

 68. راضي Says:

  درود بر فيلسوف و سياست مدار بزرگ و با لياقت اقاي هاشمي رفسنجاني

 69. آقای ...من به شما علاقه دارم... Says:

  درود بر میرمحمود هاشمی نژاد!!!!!!!!!!!

 70. پويا Says:

  با عرض سلام……………………… دوستان يكم فكرتونو به كار بندازيد…مگه اين احمدي نژاد به قول خودش نميگه مچ دزدارو گرفتم؟؟
  پس ما چرا 25% تورم داريم؟؟؟ پس يا خودش داره دزدي ميكنه يا حكومت داري بلد نيست.

 71. ناشناس Says:

  باسلام با توجه به اين موقعيت حساس كشور بايد تن به قانون داد ودر نظر داشته باشيم كه در سالهاي قبل اقاي هاشمي چه زحمات فراواني كشيده اند در حقيقت شهيد زنده هستند بايد در نظر ملت شريف باشد كه همه دولتها براي اعتلاي كشور پا به عرصه گذاشته اند

 72. بهمن دلسوز مملكت Says:

  از داشتن رريسجمهوري مثل احمدي نژاد تاسف مي خورم

 73. سعيد Says:

  واقعيت اينه كه اين حكومت بر پايه دروغ بناشد.از اول انقلاب امام گفت روحانيت حكومت داري نخواهند كرد.حالا شما ببينيد براي حفظ حكومت چقدر جووناي اين مملكتو به خاك و خون ميكشند و به همه چيز متوسل ميشوند.بنظر شما كس كه با 66% راي مردم انتخاب ميشود نيازمند اين است كه در تهران حكومت نظاني برقرار كند اينترنت را فلج و پيامك ها را قطع و در تلفن ها را مختل و شبكه هاي ماهواري را قطع كند و مهمتر از همه اينكه بيش از 200 نفر از جووناي اين مرز وبوم را به خاك و خون بكشد و حتي به زنان و دختران رحم نكند.مگر نه اينست كه با راي بالايي قبول شده اي پس اگر اينچنين است چرا حاضر به باطل شدن انتخابات و راي گيري مجدد نيستي تا با همين راي مجدد به كرسي بنشيني …نيات پليد و دروغين شماها براي اين ملت روشن شده و همه ميدانند كه شما براي قطع تمدن چنين هزار ساله كورش قد علم كرده ايد متحجرهاي واپس گرا.مگر همين شما ها نبوديد كه فروهرها ،پوينده ,مختاري ،سيرجاني ،اكبر محمدي ،اميد رضا ميرصيافي،زهرا بني يعقوب و…..هزاران نفر ديگر از مردم اين آب و خاك را كشتيد و هزاران نفر ديگر را به بند كشيديد ننگتان باد اجنبي هاي بي غيرت

 74. حامد Says:

  چه خوب بود اقای احمدی نژاد کثافت کاری و دزدی اطرافیان خودش را هم میگفت مثلا پسر علی ابادی و یا وامهای میلیاردی که اگه سری به سایتهای مخالف بزنید اسنادش را میبینید. با این کاراش داره مظلوم نمایی و عوام فریبی میکنه .تورم رو نمیگید از 4 سال پیش تا حالا چند درصد رفته بالا . براتون متاسفم

 75. یوسف Says:

  salam be hame avalan faramoosh nakonid sag zard baradare shoghale ?vase didane fesad aghay ahmady ham niyaz be vaght darim zaman bord ta befahmim hashemi che karde.va hala ham niaz be zaman darim .vali vase didan badbakhtihay mardom niazy be zaman nist chon darim mibinim.hamchenin vase bad nam shodan iran va irani ahmadi kole sayesho dare mikone .hame chi darimo hichi nadarim .khak bar sare oonay ke azemat irano irani ro daran mibaran ……..

 76. ناشناس Says:

  به امید نابودی دولت احمدی نزاد

 77. یه کسی Says:

  نتایج انتخابات در هالهای از نور نه ببخشید هاله ای از ابهام قرار دارد

 78. ناشناس Says:

  احمدی نژاد یک شیاد و موجودی بسیار پلید و خائن است متاسفانه خود را با زیرکی پنهان کرده

 79. ندای انقلاب Says:

  آیه 11 سوره رعد است که می فرماید «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»، (خدا وضع و حال هیچ قومی را عوض نخواهد کرد مگر آنکه انسانها به خودشان وضع و حال خودشان را تغییر دهند.)
  حضرت امام خميني مي‌فرمايد: «ولايت فقيه امتدادي است از حاكميت معصومان و عبارت است از حاكميت فقيه عادل كه صفات علم و فقاهت و تقوا و زهد و كارداني و مهارت در وجود او محقق گرديده است كه همه اين ويژگيها او را از استبداد و ديكتاتوري بازمي‌دارد.» ايشان اين معنا را با سخن خود چنين مورد تأكيد قرار مي‌دهد: «اسلام ديكتاتوري را محكوم و رد مي‌كند و ولايت را از حاكمي كه مي‌خواهد با ديكتاتوري حكومت كند، ساقط مي‌سازد حتي اگر آن حاكم فقيه باشد. اگر فقيه و حاكم از چهارچوب صفات علم و عدالت و گرفتن حق مظلوم از ظالم خارج شود، ولايت او خود به خود ساقط مي‌گردد.» حضرت امام (ره) فرمود : «جانم فدای تک تک این ملت».


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: