انتقاد بی‌سابقه زهرا اشراقی (نوه امام خميني) از احمدی‌نژاد

زهرا اشراقيزهرا اشراقی نوه دختری آیت‌الله‌خمینی در گفت وگویی با روزنامه «آسیاتایمز» با انتقاد از عملکرد دولت محمود احمدی‌نژاد گفت:» رئیس‌جمهور ایران به خاطر فریب‌کاری، در حال از دست دادن پایگاه مردمی خود است.»به‌نوشته «آسیا تایمز»، اشراقی در گفت وگویی تلفنی از تهران با خبرنگار این روزنامه، افزود:» برای ما امکان فعالیت وجود ندارد، بازداشت‌ها به امری روزمره تبدیل شده است و دانشجویان مخفیانه بازداشت و زندانی می‌شوند.»

وی افزود:»تمام کشور سکوت کرده است، اما متاسفانه کسی در این رژیم اعتراض نمی‌کند. خراب کردن یک کشور سال‌ها طول می‌کشد، اما تندروها در مدت کمی این کار را می‌کنند.»

متن کامل را بخوانید (انگليسي)

این روزنامه در ادامه از قول نوه آقای خمینی نوشته است، احمدی‌نژاد سعی می‌کند خود را به عنوان کسی که با قدرت‌های آسمانی ارتباط دارد معرفی کند.

زهرا اشراقی در این‌باره گفته است:» این کار عوام‌فریبی است. ادعای احمدی‌نژاد درباره ارتباط با خدا، نخستین بار پس از شرکت وی در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل مطرح شد.»

اشراقی همچنین تاکید کرد، بسیاری از کارگران و دوستان و بستگان وی که به احمدی نژاد رای دادند اکنون پشیمان هستند و می‌گویند وضعیت اقتصادی آن‌ها بدتر شده است.

منبع: راديو زمانه

Advertisements

21 پاسخ to “انتقاد بی‌سابقه زهرا اشراقی (نوه امام خميني) از احمدی‌نژاد”

 1. حامد Says:

  بنده خدا چقدر ساده حرف میزنه آدم فکر میکنه داره نوشته های یک بچه 7 ساله رو میخونه.حیوونی دل براش میسوزه…
  من نمودونم چرا این خانم به وصیتنامه امام عمل نمیکنه و خودشو با اصلاح طلبها غاطی کرده؟!!!!

 2. سمیه Says:

  نوه امام داره راه پسر نوح را می ره ویا ذاه نوه پسری امام(پسر مصطفی)
  که به خارج فرارکرد .اگه امام بود دهنشو می بست تا با اسم پدربزرگش حرف معاویه صفتان را نزند.موسی به خذا گفت نو وعده دادی که خانواده من رو حفظ کنی پسر من از من چرا روندیش خدا گفت او از تو نیست مانند آدم های نادان صحبت نکن(قران)

 3. سمیه Says:

  نوه امام داره راه پسر نوح را می ره ویا ذاه نوه پسری امام(پسر مصطفی)
  که به خارج فرارکرد .اگه امام بود دهنشو می بست تا با اسم پدربزرگش حرف معاویه صفتان را نزند.موسی به خذا گفت نو وعده دادی که خانواده من رو حفظ کنی پسر من از من چرا روندیش خدا گفت او از تو نیست مانند آدم های نادان صحبت نکن(قران)

  امام خمینی:معیار هر کس زمان حال است خمینی:اسلام پر است از خیانت بزرگان آن به اسلام
  امام خمینی:انقلاب به هیچ کس بدهی ندارد
  امام خمینی:خاک بر سر من اگر بخواهم مال شما پا برهنه ها را بخورم
  امام علی:بر شهرهاى شما وارد شدم (رياست و حکومت را در دست گرفتم) با اين پوشاک و لباس اثاث و مرکب و شتر سواريم پس اگر با غير اينها و بيش از آنچه با آنها وارد شدم، بيرون روم (در پايان حکومت و عمرم) به حق از خائنان باشم؟؟
  امام علی:از خدا بترس و پرهيزکار باشد و اموال آنان را باز گردان و اگر چنين نکنى و خدا مرا فرصت دهد تا به تو دست يابم تو را کيفر خواهم کرد که نزد خدا عذر خواه من باشد. و با شمشيرى تو را مى‏زنم که به هر کس زدم وارد دوزخ گرديد. به خدا سوگند اگر حسن و حسين عليه‏السلام (دو فرزند آن حضر) چنان مى‏کردند که تو انجام دادى، از من روى خوش نمى‏ديدند و به آرزويى نمى‏رسيدند جز آنکه حق را از آنان بگيرم
  امام علی:سپس رفتارشان را مورد برسى قرار ده و بازرسان مخفى از افراد راستگو و وفادار بر آنان بگمار زيرا بازرسى سرى تو سبب مى‏شود تا آنها امانت دارى کنند و با مردم به ملاطفت رفتار نمايند و از اعوان خائن دور نگهدارند. و اگر يکى از آنها (کارگزاران) آلوده به خيانت شد و گزارش ماموران مخفى عليه او جمع گرديد و آن اخبار را حجت دانستى، خائن را تنبيه بدنى کن و به کيفر عملش برسان، و او را خوار نموده و داغ خيانت و ننگ بر گردنش بينداز
  امام علی: اگر متجاوز به بيت المالي را پيدا كنم آن را در بازارها مي گردانم تا مردم بشناسند !
  آقای رفسنجانی نوه شما با پول چه کسی در انگلیس درس می خواند ؟پسر شما با آگاهی شما دزدی می کند؟ ایا مطالبی که در حوزه خوانده اید فراموش کردید؟ آیا می خواهید عاقبتتان مانند طلحه وزبیر شود ؟آیا داعیه رهبری دارید؟آیا میدانید چه می کنید ؟آیا امثالی مثل شما دیده به اسلام را بد نمی کنید؟آیا نمی میرید؟به امام خمینی چه میگویید در آن جهان چه پاسخی ؟آیا به امام علی چه می گویید ؟(گوش دارند در حالی که نمی شنوند و چشم دارند در حالی که نمی بینند)هر روز دعا می کنم بمیرید که شرتان کم و گناهانتان بیشتر از این سنگینتر نشود
  شما کتاب «کاملیا حقیقت را بگو تا آمرزیده شوید را خوانده اید .شما می دانید که پسرش در دادگاههای خارج پرونده رشوه گیری دارد ؟شما فکر می کنید مردم اینها را نمی دانند ؟مردم می داند از شهر تا روستا(این انقلاب پا برهنه هاست)
  وای وای وای …. به حال کسی که می داند و عمل نمی کند
  وای وای وای ….به حال کسی که به لباس پیامبر خیانت کند
  وای وای وای ….به حال کسی که خودش معاویه و پسرش یزید شده اند
  و متاسفم واقعا خوب است که خمینی نیست این روزها را ببیند ای کاش بود و برای شما می کفت آنچه را که به منتطری گفت

  • م.شمع Says:

   خواهر سلام
   خواهش می کنم زیاد تند نرو !
   اصلا به نظر من دموکراسی یه کم بیشتر پیشرفت کنه دوباره باید حق رای زنان رو برداره ، بابا خیلی احساساتی صحبت می کنین ، یه سری داستانهایی از قران و … یاد گرفتین بعد زمین و زمان رو می بافین به هم تا شبیه هم بشه ، آخه نگفتین این تحلیل هاتون رو دارین بر چه معیاری جلو می برین .اینها (داستانهای تاریخی) همش درسته ولی مقدمه با نتیجه گیری هیچ ربطی نداره ، اگه قراره بازرسی بشه الان باید به راحتی بشه از رهبر سوال بشه ، درحالیکه دیوان بازرسی کشور حق !!! پرسیدن این سوال رو از دفتر اقای خامنه ای نداره ، پس با اسمون ریسمون بافتن سعی نکنین تنها ارزشهایی که تو این 14 قرن به سختی به دستمون رسیده رو بچسبونید به این ها بعدش …. فاتحه

 4. محسن Says:

  احمدی نام و ابوجهل سرشت
  جای او دوزخ و نامش در بهشت

 5. ناشناس Says:

  حداقل اسمتو عوض مي كردي كسي نفهمه نوه امام هستي- تو هم مثل همه چپي ها داريبه هرز مي ري

 6. اسنومن(وجدان) Says:

  فقط بچه های …. فرزندان صالحند.
  بقیه کسانیکه بر ضد دیکتاتوری حرف میزنند و به مردم پیوستند همه پسر نوحند.
  بد نیست امثال حامد و سمیه یکم چشم و گوششون را باز کنند و خبر مسدود شدن حساب 2 میلیاردی مجتبی … را بخونند.

 7. ناشناس Says:

  آره دیگه. هیچ کس نباید درباره احمدی نژاد جون اینا حرفی بزنه. حتی اگه نوه امام خمینی باشه! آدم با خودش فکر میکنه اگه خود امام حالا زنده بود اینا بهش اجازه میدادن از حضرت احمدی نژاد انتقادی بکنه؟؟؟ ما که شک داریم. شما کل این سی سال رو زیر سوال بردید که حضرت آقا رو حفظ کنید. وای به حالتون.

 8. حامد Says:

  لطفا به این سمیه از قول من بگید خفه شو . تو دوران امام کدوم گوری بودی؟ … . اینا به خانواده امام هم رحم نکردن. بدبخت بیچاره

  ——–
  لطفا از كلمات فحش استفاده نكنيد

 9. محسن رستمی Says:

  واقع بین باشید . مگر می شود فقط چاپلوسی و به به و چه چه کرد؟ بنده خدا راست گفته دیگه فقر و بی کاری و تورم کمر این ملت رو شکسته باز هم همه باید ساکت بنشینند و سکوت کنند ؟اگر این جوریه پس بفر مایید باید همون شاه رو برگردونیم که خودش همه کاره بود و هیچ کس هم حق هیچ انتقادی نداشت .

 10. مهدیار Says:

  سمیه جون کارت درسته
  حرفات هم هیچ عیب و نقصی نداره
  از این خوشحالم که امثال تو توی جامعه ماخیلی زیادن ، فقط سر و صداشون خیلی کمه
  هممون میدونیم چرا احمدی نژاد جرات داره این جوری با عده ای که خودشونو وارث این مملکت میدونن برخورد کنه، چون ذره ای وابستگی به اون عده نداره..!!!
  وهمین برای اثبات حقانیتش کافیه
  چشم کور هم میتونه خدمت رو از خیانت تشخیص بده ولی وای به اون موقعی که کسی خودشو بزنه به خواب !!!!
  افرادی هم که تحمل حقیقت رو ندارن شروع میکنن به فحاشی (قابل توجه اونایی که جز فحاشی حرفی برای گفتن ندارن)
  موفق باشید.

  • یکی Says:

   داداش تند نرو … بیان واقعیات نه اسمش توهینه نه افترا … پس چشاتو وا کن … ثانیا شما فعلا همون سیصد میلیارد قرارداد نفت سواپ اردبیل رو جواب بده تا برسیم به مدرک دکتر کردان و دکتر محمود

 11. تلخ Says:

  به آقای اسنومن وجدان عرض میکنم که دقیقا اشکال امثال شما در همین است که فقط گوشتان باز است!!حضرت علی (ع)اعتماد به شنیده ها را از مصادیق باطل دانسته اند.البته این خوشبینانه ترین حالت نقد شماست …. اگر نگوییم که (خدای ناکرده) مامورید و ومعذور!!!بنده را بخاطر تلخیم ببخشید.

 12. خوشگل Says:

  همتون ساکت فعلا مهم اینه که این مملکت اونی نیست که پیغمبر گفته بود
  همین

 13. ناشناس Says:

  کار به جایی کشیده که حتی امام و اطرافیان ایشون را هم زیر سوال می برید؟ همین ها باعث پیروزی انقلاب شدن و گذاشتن این ها روی کار بیان و شماها این قدر دم در بیارین. من که 19 سالمه این قدر برای امام و خانوادشون ارزش قائل هستم که با این ها قاطیشون نکنم

 14. ابوذر Says:

  اگر حکومت راست میگه اجازه بده همه گروه ها بیان و حرف هاشون روآزادانه توی صدا و سیما بزنن.هر چند بعدش باید منتظر رد صلاحیت باشند.از اون بالاتر اینکه این حکومت موقعی رفراندوم نوع حکومت برگزار کرد که46 درصد مردم بی سواد بودند.حالا اگه راست میگه و جرات داره رفراندوم برگزار کنه.اینو کسی میگه که همیشه در انتخابات شرکت میکنه. البته از ترس محروم شدن خیلی چیزها ذر کشور خودش.

 15. فرشته Says:

  ای کاش سمیه برای خودش دعا کنه که زودتر بمیره تا اسلام هر چه زودتر از دست این آدمای متحجر خلاص بشه . آدمای نافهمی که به کسی مثل احمدی نژاد اقتدا می کنن و به حرفش گوش میدن که گناه اثبات نشده مردم رو با چه چیزایی مقایسه میکنن . این قیاس تو مع الفارق و از اساس بیخوده مثل خودت

 16. hamid Says:

  be nazare man khanome Zahra haghe darad az har kasi enteghad bokonad be onvave yek Irani.va be khanome somaye pishnahad mikonam kami fekr konan ke che migoyand .

 17. حسن Says:

  احتیاجی به برگزاری رفراندوم نیست چشم بینا می خواهد که راهپیمایی روز جهانی قدس و 22 بهمن را که همه ساله برگزار می ش.د دید .


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: