نسل كشي در فلسطين!

جنايت صهيونسيستهاي نژادپرست با پشتيباني امريكا

ف8

تصاوير در ادامه

ف 1ف2ف3ف4ف5ف6ف7ف8ف10ف11ف9ف12ف13ف14ف15ف16ف17ف18

Advertisements

3 پاسخ to “نسل كشي در فلسطين!”

 1. علي Says:

  عکس ها را دیدم. خیلی دردناک است و باورنکردنی. آدم یک لحظه به اینکه دارد در قرن بیست و یکم زندگی می کند شک می کند. اما چند نکته را می خواستم بگویم:

  1. مردم اسرائیل هم مانند مردم فلسطین «انسان» هستند و دارای حقوق انسانی برابر.

  2. مردم اسرائیل هم، هر چند با شدت کمتری، از سوی پیکارجویان فلسطین مورد حمله قرار می گیرند و ما داریم شهروندان بیگناه اسرائیلی را که همچون شهروندان بیگناه فلسطینی قربانی خشونت های نظامی شده اند.

  3. صهیونیسم، به معنی ملی گرایی یهودی است و تفسیر های زیادی از آن به وجود آمده است. مثل این می ماند که شخصی «ملی گرایی ایرانی» را برابر با «عرب ستیزی» بداند که تعریفی است اشتباه و تندرویانه. خیلی از مردم یهودی هم به صهیونیسم به آن شکلی که دولت اسرائیل آن را تبلیغ می کند باور ندارند. بسیار هستند صهیونیست هایی که با تمامی این اقدامات و کشتارها مخالفند و خواستار صلح و آتش بس.

  4. بدون شک حضور هر چه بیشتر و غیر قانونی اسرائیل در سرزمین های اشغالی مانع بروز خشونت های بیشتر خواهد شد. اسرائیل باید از این سرزمین ها عقب نشینی کرده و پیکارجویان فلسطینی را که دستگیر کرده اگر جرمشان قتل شهروندان بیگناه نیست آزاد کند.

  5. کشورهای مسلمان نشین مثل ایران و کشورهای عربی نیز باید دست از یهودی ستیزی و ترویج نژادپرستی بردارند. اینکه دولت اسرائیل در سیاست خارجی خود در قبال فلسطین مرتکب اشتباه و جرم و جنایات فراوان شده شکی نیست ولی نباید مردم اسرائیل را در این وسط قربانی کرد. این دقیقا همان کاری است که دولت اسرائیل هم در قبال کشورهای عربی انجام می دهد و با ترویج «عرب ستیزی» قصد مبارزه با دولت های عربی را دارد.

  پاینده باشی

  مهاجر:
  در مورد اينكه بعضي از مردم اسرائيل مخالف سياستهاي دولت اسرائيل هستند من هم موافقم اما اين دليل نميشود يك سري از اروپا و افريقا به زور اسلحه بريزند و يك ملت را آواره كنند و بعد مشروعيت پيدا كنند. اسرائيل به هيچ قيد و قانون بين المللي پايبند نبوده و نمي تواند باشد. بقاي اسرائيل به پشتيباني امريكا و برخي كشورهاي اروپايي وابسته است. در اين بين امريكا و بعد انگليس بيشترين نقش را در ايجاد اين فتنه در دل يك منطقه داشتند و كما اينكه مردمي هم كه الان در اسرائيل بسر ميبرند در غصب اوليه اين سرزمين دخالتي نداشته باشند اما هم اكنون بر سر سفره دزدي نشسته اند و بهرحال در اين مسئله شريكند. اسرائيل نه به دمكراسي تن ميدهد و نه به اين طريق دوام خواهد آورد. روزي خواهد رسيد كه امريكا نيز نتواند از اين رژيم نژادپرست و بقول آقاي كارتر آپارتايد دفاع كند.

 2. علي Says:

  اینجا چند نکته را باید بگویم:

  1. مردم اسرائیل مردمی اشغالگر نبوده و نیستند. یهودیان را شاید بتوان به لحاظ نژادی بزرگترین قربانیان تاریخ بشری نام برد. زیرا اینها همواره در تاریخ و معمولا از سوی دولت های قدرتمند مسیحی مورد قتل، آزار و شکنجه قرار می گرفتند.

  2. اکثر مردم یهود در تشکیل کشور اسرائیل نقشی نداشتند. در زمانی که دنیا را نظام های فاشیستی در آلمان و ایتالیا و روسیه فراگرفته بود، بسیاری از این نظام ها اولویت خود را بر یهودی کشی و یهودی ستیزی قرار داده بودند و در نتیجه بسیاری از یهودیان مجبور به مهاجرت شدند و البته خیلی هم به قتل رسیدند.

  3. اکثر این یهودیان که در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم مهاجرت کردند در واقع نه به اسرائیل امروزی بلکه به آمریکا رفتند. آنهایی که به اورشلیم رفتند اکثرا جزو آن دسته از یهودیانی بودند دارای عقاید مذهبی قوی و شرایط اقتصادی نامناسب. با این همه این ها همگی شهروندانی بودند متمدن و کارشان کشاورزی و دامداری بود و بین فلسطینیان و یهودیان تا مدت زیادی درگیری پیش نیامد.

  4. تشکیل کشوری به نام «اسرائیل» ایده امپراطوری بریتانیا در آن زمان بود و نه آمریکا اما آمریکا بعدها که از نفوذ بریتانیا بر خاورمیانه کاسته شد تبدیل شد به بزرگترین حامی اسرائیل. آن دسته از یهودیانی هم که در دهه چهل میلادی تا سال 48 برای تشکیل اسرائیل دست به اقدامات نظامی زده بودند اکثرا جوان هایی بودند فقیر و به شدت مذهبی و تندرو که از سوی روحانیت یهودی وابسته به دربار بریتانیا شستشوی مغزی شده بودند.

  5. در اینکه پیدایش کشوری به نام اسرائیل به لحاظ حقوقی کاملا غیرقانونی است شکی نیست. ولی من با این تعبیر که «مردم اسرائیل هم اکنون بر سر سفره دزدی نشسته اند» کاملا مخالفم. اگر اینطور باشد ما ایرانی ها خودمان سردسته دزدها هستیم. ما کورش کبیری داریم که بیست و پنج کشور دنیا را به زیر یوغ خود کشید و همینطور در مورد کشورگشایی های ابوبکر و عمر و عثمان که با نام اسلام دست به کشورگشایی زدند.

  ایران از روز اول وحی منزل نبوده و با کشتارها و جنگ ها و بی عدالتی ها بوده که ایران تشکیل شده و نه تنها ایران بلکه هر سرزمین دیگری. وهمه ما مردم دنیا بنا بر این منطق روی سفره دزدی آباء و اجدادمان نشسته ایم و از این مال مفت داریم تغذیه می کنیم. حقیقت این است که هیچ نسلی مسئول اعمال و کرده های نسل پیش از خود نیست و مردم اسرائیل هم هم اکنون پس از مدت ها زندگی به اسرائیل عادت کرده اند و نمی خواهند در جای دیگری زندگی کنند. مثل این می ماند که بگوییم مردم کشور آذربایجان که هزاران سال جزوی از خاک ایران بوده اند الان باید دوباره برگردند. واقعیت این است که آن ها دیگر احساس وطن را نسبت به ایران ندارند برای اینکه مدتی هاست دیگر بخشی از ایران نبوده اند.

  6. در آخر اما «دولت» اسرائیل باید از سرزمین های اشغالی عقب نشینی کند و دست از کشتار مردم بی گناه فلسطینی بردارد و همینطور نیز دولت های عربی دست از ترویج یهودی ستیزی و کشتار مردم بی گناه اسرائیلی بردارند.

  مهاجر:
  بحث در اينجا بر سر ماندن يا رفتن ساكنان فعلي اسرائيل به بيرون نيست. اتفاقا در يك روند دمكراتيك آنها ميتوانند در كنار مردم آواره فلسطين يك حكومت مشترك برگزينند. بحث اين است كه امريكايي كه اينهمه فرياد دمكراسي، قانون، حقوق بشر، و شكنجه سر ميدهد چرا در برابر آپارتايد اسرائيل، قانون شكني و زير پانهادن كليه قوانين بين المللي توسط اسرائيل، نقض كامل حقوق اوليه يك ملت و مردم بي پناه فلسطين و قتل و غارت و شكنجه هاي قرون وسطايي يا سكوت كرده و يا حتي به دفاع از اين اعمال نفرت انگيز دولت اسرائيل مي پردازد؟ چرا نبايد مردم فلسطين به كشور خود برگشته و بتوانند در سرزمين خود زندگي كرده و بهمراه ساكنين فعلي آن يك دولت منتخب برگزينند؟!

 3. شمعون Says:

  آقای محترم به اسم علی من شمعون هستم دوست قدیمی شما در تل آویو بجا آوردی؟؟ با هم دخل دو خانواده فلسطینی را درآوردیم ….ها داره یادت میاد …خوبه میبینم اسم علی را پیدا کردی و مودبانه در وبلاگ مینویسی شاید از اسلحه خسته شدی ، اشکالی ندارد. ….. هـــــــــــا .. خواستم بگم یادت نرود سهمیه پولت را از بودجه خانم رایس دریافت کنی .. بنده خدا توانسته یه 400 و 500 هزار دلاری واسمون بگیره … خوب من میرم کار دارم … تو هم برو به اسم حسین و علی و … جواب وبلاگهای ضد صهیونیستی را بده … آفرین


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: